24 Ocak 2014

GittiGidiyor Mağduriyete İzin Veriyor

C** isimli alıcı sattığım iPhone5 şarj cihazını, ilanda iPhone5S e uyumludur denilmediği halde satın alıyor. Sadece iPhone 5 ile uyumlu cihazı iPhone 5S cihazına takmaya çalışırken şarj cihazını kırıyor ve cayma hakkını kullanarak ürünü geri gönderiyor. Gelen cihazı Yurtiçi Kargo yetkisi yanında açarak cihazın alıcının kırık gönderdiği YK yetkilisi tarafından tutanak tutturuyor ve ürünü teslim almadan geri gönderiyorum.

Bu durumda haklı olduğum halde GittiGidiyor bana ürünü teslim almamı ve alıcının ödediği ve benim hakkım olan parayı, alıcıya geri ödeyeceklerini bildiriyor. Bu durumda binbir zahmetle ithal ettiğim ürünü, GittiGidiyor'a ilan parası ödeyerek ve 17 TL kargo ücreti ödeyerek bozuk olarak alıyorum.

Özer 293 Okunma

Cevaplar

  • Özer'in Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    GittiGidiyor müşteri hizmetleri hem eposta hem telefon aracılığıyla tarafıma ulaşmış ve mağdurluğumu telafi edecek çözüm sunmuşlardır. Benim çözümlerini kabul etmemle sorun çözülmüştür.

  • GittiGidiyor Temsilcisi28 Ocak 2014

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

  • Özer27 Ocak 2014

    GittiGidiyor firmasının savunduğu Güvenli Ticaret sadece bir yalandan ibarettir. Alıcıya her türlü hak tanınmış fakat satıcıya hiçbir hak verilmemiştir. Alıcı daima haklıdır felsefesi ile satıcı daima ezilmektedir. Bundan faydalanan alıcılar her türlü kanunsuz, usülsüz davranışı sergilemekte ve GittiGidiyor buna izin vermektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön