11 Şubat 2014

GittiGidiyor Mağduriyete İlgisizlik!

10 Şubatta ilgili siteden alışveriş yapmak üzere sepetime 5 adet ürün ekledim. Tanımlamaları gereken %5 çeki defalarca yazışmalar sonucu 8 gün bekledikten sonra bu çeki de kullanarak 9 taksitle alım yaptım.

Alımdan sonra gördüm ki sepetimde ki 2 ürün siparişe dahil edilmemiş. Durumu destek hattına ilettim.2 ürünün taksitli alınamayacağı bilgisi verildi. Taksit seçeneği olduğunu bildirdim. Bu sefer indirim çekini kullandığım, kalan ürünler için indirim alamayacağım cevabını aldım. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda ısrar ettiğimde 2 ürünü alışverişe benim dahil etmediğim şeklinde itaf edildim. Yeni taksit yasasından dolayı kaynaklanan altyapı eksikliği nedeniyle mağdur edildim.

Turan 117 Okunma

Cevaplar

  • Turan08 Mart 2014

    Sistemsel hatalarının bedelini bana ödettiler.

  • GittiGidiyor Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, ödeme işlemi sırasında 3 adet ürünü eklediğiniz ve bu ürünler için indirimli ödeme yaptığınız görülmektedir. Yapılan teknik incelemede işlem hakkında herhangi bir sorun görülmemektedir; hediye çekini, alışveriş sırasında sepetinizde bulunan ürünler için kullandığınız için farklı bir işlem yapılamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön