22 Temmuz 2014

GittiGidiyor Listeleme ve Komisyon Faturası Kesilmiyor.

18 gündür, GittiGidiyor'la iletişim kurmamıza rağmen halen sorunumuz çözülmedi. Biz GittiGidiyor'un hizmetinden ve ticaret anlayışından memnun bir kurumuz. Ancak firma olarak tüm işlemlerimiz resmi olarak düzenlenmekte. Tüm müşterilerimize ürünler faturalandırılarak gönderilmekte. Mayıs ve Haziran ayına ait işletmemize listeleme ve komisyon, aracılık hizmet faturalarının gönderilmesi önemle rica olunur. Gönderilmediği sürece hem GG hemde firmamız adına maliye denetime soktuğunda cezai yaptırım uygulanabilir. En azından bize faturaların bir kopyası "aslı gibidir" ibaresiyle kaşelenerek gönderilmesi rica olunur.

Ergisoy 3.090 Okunma

Cevaplar

 • Ergisoy'un Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2014

  ŞİKAYETVAR.COM UN GAYRETİ SAYESİNDE SORUN ÇÖZÜLDÜ. BİZ KURUMSAL ÜYELERE GİTTİGİDİYORUN ÖZELLİKLE MUHASEBE VE İŞLETME BİRİMİ İÇİN ÖZEL VE TİCARİ KONULARA HAKİM BİR MÜŞTERİ HİZMETLERİ PERSONELİ ÇALIŞTIRMASINI TALEP EDİYORUZ.

 • Ergisoy 26 Temmuz 2014

  5. AYIN FATURASIDA UZUN SÜREN ŞİKAYETVAR.COM GAYRETİ SAYESİNDE İLETİŞİM KURMAK ÜZERE GG MUHASEBE BİRİMİ ARADI. ANINDA MAİL OLARAK GERÇEĞİNİN ASLIDIR KAŞELİ ÖRNEĞİ VE KARGOYADA KOPYASIYLA GÖNDERİLDİ. BU TİP GECİKMELER İÇİN GG NİN SADECE BUNUNLA İLGİLENECEK MUHASEBE VE İŞLETME İLETİŞİM BİRİMİ KURMASI GEREKLİ. SADECE MÜŞTERİ HİZMETLERİ HER SORUNU ANLAMIYOR. SÜREKLİ AYNI OTOMATİK CEVAPLARI KOPYALIYOR. ŞİKAYETVAR.COM A VE GİTTİGİDİYORA GEÇTE OLSA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • GittiGidiyor Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında muhasebe birimimize bilgi verilmiş olup, 25.07.2014 tarihine kadar tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Yaşanan gecikme için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ergisoy 22 Temmuz 2014

  6. AYIN FATURASI GİTTİGİDİYOR TARAFINDAN GÖNDERİLDİ. ANCAK 5. AYIN FATURASI HALEN GELMEDİ. İLK AYLARDA AKSAKLIK OLABİLİR. ANCAK BİZ FİRMA OLARAK HERŞEYİMİZİ RESMİ OLARAK BELGELEDİĞİMİZ İÇİN HİZMET FATURALARININ KOPYASI BİLE OLSA İHTİYACIMIZ VAR. SAYGILAR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön