29 Nisan 2013

GittiGidiyor Kusurlu Ürün Gönderdi!

Gittigidiyor üzerinden 3ggsm kullanıcı adıyla satış yapan birinden aldığım ürün sahte çıktı, 1 ay gibi kısa sürede kullanılmaz hale geldi. 3ggsm adlı üye bu işlemden sonra mesajlara cevap vermedi, aramalarımı sonuçsuz bıraktı. Konuyu gittigidiyor müşteri hizmetlerine bildirdim ancak cayma hakkının 7 gün olduğu gibi çok bilindik bir cevap verdiler.

Elbette Gittigidiyor'un bu konuda ki sorumluluklarının bilincindeyim ve onları suçlamıyorum ancak görüyorum ki 3ggsm adlı üye site üzerinden yanıltıcılığa devam ediyor ve gittigidiyor aldığını komisyona bakıyor, bu konuda sessiz kalıyor.

Kamil 104 Okunma

Cevaplar

  • Kamil02 Mayıs 2013

    Gördüğünüz gibi gittigidiyor zaten bizim bildiğimizi konuşmaya devam ediyor. Ancak bizi dolandıran arkadaş site üzerinden satışlarına da devam ederek başka insanlarında paralarını alıp sahte mal göndermeye devam ediyor. Sağlık olsun. Artık gittigidiyor dan bırakın ürünü, tanıtıcı mail bile almıyorum...

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, Yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle, üzgün olduğumuz belirtmek isteriz. Ancak cayma hakkı gereğince almış olduğunuz ürünleri 7 gün içerisinde iade etme süreniz bulunmaktadır. Ürünlerin ilgili yasal süre sonrasında zarar görmesi durumlarda ispatlanamayacağı için bu aşamada tarafımızdan farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Almış olduğunuz ürünle ilgili olarak dilerseniz Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak yasal hakkınızı kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Şikayetinizi inceleyebilmemiz için kullanıcı adınızı, ilgili ürün numarasını ve sisteme tanımlı e-posta adresinizi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön