13 Şubat 2014

GittiGidiyor Kullanılmış Ürünü Geri Gönderiyorlar!

GittiGidiyor'dan İç çamaşırı satışı gerçekleştirdim. Alıcı ürünü teslim aldı, kullandı, sonrada bana çok kalitesizmiş iade edeceğim diyor. Üstelik bana hakaret ediyor. GittiGidiyor da buna seyirci oluyor ve kullanılmış iç çamaşırlarını bana geri aldırtıyor. Ben ambalajlı ürün gönderdim şimdi hem hakareti ben işitiyorum hemde kullanılmış ürünleri iade aldırtıyor. Bu kadar da olmaz ama resmen beni saf yerine koyuyorlar..

Halit 369 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, İlgili ürün iade sürecinden çıkartılmış ve ürün bedeli tarafınıza aktarılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Halit 14 Şubat 2014

  Buradan ürün cayma kapsamı dışındadır, aşıcıya bu bilgi verilmiştir, diyosunuz ama şuan sitede iade süreci tekrar başlatıldı. Burada başka konuşuyorsunuz sitede başka davranıyorsunuz. Kendi koyduğunuz kuralları burada uyguluyor gibi cevap verip sitede kendi koyduğunuz kurallar çerçevesinde hareket etmiyorsunuz. Neden bu durum bukadar uzadı, sonuçta kuralınız açık, iç çamaşırları cayma hakkı kapsamı dışındadır. Lütfen buradan belirttiğiniz çözümü sitenizde de uygulayın.

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, İade Merkezi'nde yer alan belirttiğiniz mesajlar, iade süreci doğrultusunda otomatik olarak gönderilmektedir. Müşteri hizmetlerimizi "Yardım Al" butonu ile çağırdığınızda ise, bir uzman operatör işlemi inceler ve size yardımcı olur. Ürün kargo aşamasında geri çekilmiş ve alıcıya "Ürün cayma hakkı kapsamında değildir. İşlem onay aşamasına alınmıştır. Satıcı ile ortak bir karar almanızı rica ederiz." bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Halit 13 Şubat 2014

  Mesaj yazdım ama ilgilenilirmiyir, iade işleimi gerçekleştirilmiyor hatta iadeyi 18.02.2014 e kadar onaylamazsam iadenin otomatikman gerçekleştirileceğini belirttiniz. Şimdi burada ürün iadesi iptal edilecek diyorsunuz ama sitede tam tersine ilgilenmiyorsunuz, lütfen burada söylediğiniz gibi iade işlemini iptal ediniz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, İç çamaşırı ürünleri, Cayma Hakkı kapsamında yer almamaktadır. Konu hakkında müşteir hizmetlerimizle iletişime geçmeniz durumunda, ürün iadesi iptal edilecektir. İade Merkezi'nde yer alan "Yardım Al" butonunu kullanarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön