16 Eylül 2014

GittiGidiyor Kullanıcı Adıma 2 Defa İtiraz Etti Ve Tüm Ürünlerimi Kaldırdı!

Ben uzun süredir GittiGidiyor'dan alım ve satım yapan biriyim, önce üye adımı B.. yaptım sonra adında bilmem neler var deyip yeni bir üye adı söyle dediler bende B.. olurmu dedim tamam deyip yaptılar. Sonra bir hafta geçmedi bu da olmaz dediler üyeliğimi askıya aldılar. Madem olmaz ilk aldığımızda vermeseydiniz bu üye adını sonra listelediğim 20'nin üzerinde ürünün hepsini kaldırdılar. Ben çoğu ürünün satışını GittiGidiyor'dan yapıyorum ürünler fazla olduğu için stok bilgisini takip etmek zor oluyor ve ben bu ürünleri satışa koymak için dükkan ücreti, listeleme ücreti v.s bir sürü ücret veriyorum. Şimdi konuşacaklar kendilerini yine haklı çıkaracaklar sen haksızsın diyecekler.

Mehmet 400 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Eylül 2014

    siz ürünleri direk kaldırıyorsunuz üyeleri uyarma gibi bir şey yapabilirsiniz ayrıca şimdiki kullanıcı adımıda siz istediğiniz için ve sizin söylemeniz doğrultusunda değiştirdik ben söyledim sizde değiştirdiniz sizin değiştirdiğiniz bir kullanıcı adına tekrar itiraz ediyor bana yasak koyup ürünleri kaldırıyorsunuz ve verdiğim ücretlerde boşuna gitmiş oluyor

  • GittiGidiyor Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli kullanıcımız, Satışta bulunan ürünleriniz, satılan ürünleri iptal ederek farklı bir siteye yönlendirme yapmanız nedeniyle kapatılmıştır. Kullanıcı adınız hakkında ise tarafınıza 117983 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden bilgi verilmiş olup, gerekli düzenlemeler yapılmadan üyeliğiniz tekrar aktif hale getirilmeyecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön