31 Ekim 2016

GittiGidiyor Kredi Kartımdan Çekilen Tutarı İade Etmiyorlar.

Sistemlerine kart tanımlaması yaptım. 19 ekim'de 1 TL, 29 ekim'de 1 TL ve 0.10 TL çektiler. Çekilen tutarlar kartımda açık provizyonda görünüyor. Bunu söylediğimde bana tutarı bankamdan öğrendikten sonra bana özel durum sayfasında çekilen tutarları sistemlerine tanımlatmam gerektiğini söylediler. Dedikleri yerde tutar doğrulatma tanımlatma vs. Hiçbir şey yok. Bankayla irtibat kurun diyorlar. Yahu bizi saf yerine koymaya yemin etmişler sanki. Ben de bankacıyım. Açık provizyon banka onay vermiş, para GittiGidiyor'un hesabına geçmiş, ancak gün sonu almamışlar demektir.

Bir de çözüm bulamayınca hala daha bankayla irtibata geç diyorlar. Bankalık bir durum yok ki. Param onlarda ama iade etmiyorlar bir türlü. Derhal iade istiyorum. Meblağ önemli değil. Ancak yazıklar olsun duyduğum güveni baltaladıkları için.

Muhammed 134 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed 04 Kasım 2016

  Benimle buradan dahi dalga geciliyor. ayıptır ya. Bana verdiğiniz yerden sizin keyifsever müşteri hizmetlerinize ulasabilmem için satış kodu girmem gerekiyor. Ben alışveriş yapmadimki sizden. Dalga mi geciyorsunuz. Okumadan mi cevaplamaya calisiyorsunuz ya... Ben sizin sıstemınıze kart tanımlaması yaptım. Kartin benim olup olmadigimi dogrulamak için bana SMS yolladiniz ben de gelen SMS'i sisteminize girerek tutarı onaylattim. Ama hala iade etmiyor, üstelik 0.10 TL'lik o tutarı da 16.25 te SMS gelmeden (benden onay almadan) cekiyorsunuz. Bildiginiz dolandırıcılık yapiyorsunuz diyecegim de... 1 TL ile mi zengin olacaksiniz... Koskoca kaç yıllık firmasınız...

 • Muhammed 03 Kasım 2016

  4 gündür yazdığım hiç bir şeye cevap vermiyorsunuz müşteri hizmetlerinden. Sizin saçma sapan işleriniz için beni mi mimliyorsunuz da cevap vermiyorsunuz hiçbir şeye. Ya vazgeçtim iadeden. Bari kaydileştirin de kartıma yansısın ben de başımın gözümün sadakası olarak ödeyeyim şunu. Ne acayipsiniz ya.

 • Muhammed 31 Ekim 2016

  Tam 6 kez mesaj yazdım her birine de cevap verdiler... Ama verdikleri cevaplar tutarsiz. Ilk uc kisi farklı bir şey soylerken son 2 kisi tamamen farklı bir şey söylüyor. Neyin cozumunden bahsediyorsunuz... Dalga geçer gibi ayni şeyleri tekrar cevap olarak vermek çözüm sunmak mi? Provizyon cekilmis dikkat edin para on provizyonda değil açık provizyonda... Gün sonu almadiginiz için ne ekstreye ekstreye borç olarak yansıyor, ne banka müdehale edebiliyor. 5368880202 telefon numaram. Bana bu numarada mutlaka ulaşın, sorunuma çözüm saglayin.

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne tekrar ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Muhammed 31 Ekim 2016

  Verdikleri cevaplar bir önceki cevapla çelişiyor. Bir önceki cevaplarında tutarı bankadan öğrenip GittiGidiyor bana özel durum sayfasındaki tutar doğrulamaya gireceksiniz ondan sonra otomatik iade edilecek diyorlar. Öyle bir şey olmadığını söyledikten sonra da tutarı banka iade edecek diyorlar. Saat 15.30 da bankam ile görüştüm. Onlar da (benim de belirttiğim gibi) tutarın GittiGidiyor'da olduğunu ve onların iade / iptal etmeleri gerektiğini belirttiler. Ama GittiGidiyor hala dalga geçer gibi (bir önceki verdikleri cevabı da unutup) bankayla konuş diyorlar. Hayret ya...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön