29 Haziran 2015

GittiGidiyor Kötü Niyetli Kişilere Zemin Hazırlıyor!

Sc6621319 satış koduyla yaklaşık 2 ay önce satılan cep telefonu alıcı tarafından 3 gün sonra dokunmatiği ve kamerası çalışmayan, mercek camı çizilmiş bir halde iade edildi. Sonrasında alıcı telefonlarıma çıkmadı.

Ürün aynı gün teknik servise gönderildi GittiGidiyor konuyla ilgili bilgilendirildi. Teknik servis raporu ve alıcı görüşme detayları GG ile paylaşıldı Tüm detaylara rağmen işlem alıcının lehine sonuçlandı. Alıcıya parası iade edildi, bana da yasal süreç kapısı gösterildi. Sunulan onca bilgi ve belgeye rağmen GG’un satıcıyı mağdur eden, alıcının usulsüzlüğüne zemin hazırlayan bu tutumunu şiddetle kınadığımı ve yasal sürecin her iki taraf için de başlatılacağını belirtmek isterim.

Msami 196 Okunma

Cevaplar

  • Msami07 Temmuz 2015

    Sorunun çözümüne yönelik bir çabayı maalesef göremedim!...

  • Msami03 Temmuz 2015

    Madem kusurlu hale getirilip iade edilen bir ürünle ilgili sizin yapacağınız bir şey yoksa neden 2 ay boyunca oyalayıp durdunuz. İlk günden itibaren yasal işlem başlatabilirsiniz demediniz? gg olarak sizlerin geliriniz satıcı komisyonları üzerine odaklanmışken bu tür sıkıntılarda ilk mağdur ettiğiniz tarafın satıcı olması manidardır! Maalesef gg bu anlamda sınıfta kalmıştır. Çözüm adına zerre kadar bir çaba sarf etmemiş satıcı oyalanmış ve mağdur edilmiştir. Ülkemizin bu türdeki ilk platformu olan gg'un neden bu hale geldiğinin gg tarafından bir sorgulanması gerek!... .

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Haziran 2015

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön