30 Ekim 2014

GittiGidiyor Kargo Ürünümü Teslim Etmedi.

10 Ekim günü GittiGidiyor' dan Mikser satın aldım. Ondan sonra siteye herhangi bir girişim olmadı. Kargo gelmeyince siteye girdim ürünün kargolandığını MNG kargo şubesinde olduğunu gördüm. Kargo şubesini aradığımda kargo üzerindeki adresin bulunamadığını ve telefon numarasına ulaşılamadığı söylenerek kargonun geri iade edildiğini söylediler. Bunu yetkililer bildirdiğim halde. Kargonun evime geldiğini ve ürünü almadığımı söyleyen satıcının beyanını kabul ederek benden 12 TL kargo ücreti keserek kalan parayı iade ettiler. İnternet üzerinden alınan ürünlerden iade ve cayma hakkım olduğu halde neden kargoyu almayayım.

Önder 194 Okunma

Cevaplar

 • Önder31 Aralık 2014

  Hala çözüm bekliyoruz

 • Önder31 Aralık 2014

  Bu sorun hala çözülmedi. Takip edenlere duyurlur

 • Önder27 Kasım 2014

  Her yeni uyarımda " satıcıyas izinle temas kurmasını bildiren bir mesaj attım 48 seceaat içinde geri dönmezse " diye mesajlarla oyalanıyorum sadece

 • GittiGidiyor Temsilcisi26 Kasım 2014

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında 162599 numaralı Müşteri Hizmetleri mesajı üzerinden tarafınızdan bilgi verilmesi beklenmektedir. Vereceğiniz bilgi doğrultusunda satıcıya gerekli işlem ve yaptırımlar uygulanacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Önder12 Kasım 2014

  müşteri temsilciliği sadece mail ile çalışıyor. Bazen size yazanın gerçek kişi olduğuna bile inanamıyorsunuz. Klişe cümlelerle cevaplar veriliyor.

 • Önder12 Kasım 2014

  Müşteri temsilcileriyle defalarca yazıştım. Korgo şubesine gidip yanlış adres olan barkotu müşteri temsilcisine gönderdim. Benden kesilen ücretin "dönüşü olmadığını" belirterek kargo firmasından talep etmemi söylediler.

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ekim 2014

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında Müşteri Hizmetlerimize gönderdiğiniz 162599 numaralı mesaj üzerinden size bilgi verilmiştir. Kargo firmasından aldığınız belgeyi iletmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılacak ve size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Önder30 Ekim 2014

  Bahsi geçen kargo şirketini aradım ve bana gönderilen kargo üzerindeki barkottaki adres ile Gittigidiyordaki tanımlı tek adresim arasında alaka yok. Bunu yetkililere bildirdim cevap bekliyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön