GittiGidiyor Kargo Ürünümü Teslim Etmedi.

Önder Ş. |

10 Ekim günü GittiGidiyor' dan Mikser satın aldım. Ondan sonra siteye herhangi bir girişim olmadı. Kargo gelmeyince siteye girdim ürünün kargolandığını MNG kargo şubesinde olduğunu gördüm. Kargo şubesini aradığımda kargo üzerindeki adresin bulunamadığını ve telefon numarasına ulaşılamadığı söylenerek kargonun geri iade edildiğini söylediler. Bunu yetkililer bildirdiğim halde. Kargonun evime geldiğini ve ürünü almadığımı söyleyen satıcının beyanını kabul ederek benden 12 TL kargo ücreti keserek kalan parayı iade ettiler. İnternet üzerinden alınan ürünlerden iade ve cayma hakkım olduğu halde neden kargoyu almayayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder Ş.
  31 Aralık
  16:12

  Hala çözüm bekliyoruz

 • Önder Ş.
  31 Aralık
  16:12

  Bu sorun hala çözülmedi. Takip edenlere duyurlur

 • Önder Ş.
  27 Kasım
  10:25

  Her yeni uyarımda " satıcıyas izinle temas kurmasını bildiren bir mesaj attım 48 seceaat içinde geri dönmezse " diye mesajlarla oyalanıyorum sadece

 • 26 Kasım
  18:48

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında 162599 numaralı Müşteri Hizmetleri mesajı üzerinden tarafınızdan bilgi verilmesi beklenmektedir. Vereceğiniz bilgi doğrultusunda satıcıya gerekli işlem ve yaptırımlar uygulanacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Önder Ş.
  12 Kasım
  13:25

  müşteri temsilciliği sadece mail ile çalışıyor. Bazen size yazanın gerçek kişi olduğuna bile inanamıyorsunuz. Klişe cümlelerle cevaplar veriliyor.

 • Önder Ş.
  12 Kasım
  13:24

  Müşteri temsilcileriyle defalarca yazıştım. Korgo şubesine gidip yanlış adres olan barkotu müşteri temsilcisine gönderdim. Benden kesilen ücretin "dönüşü olmadığını" belirterek kargo firmasından talep etmemi söylediler.

 • 31 Ekim
  14:06

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında Müşteri Hizmetlerimize gönderdiğiniz 162599 numaralı mesaj üzerinden size bilgi verilmiştir. Kargo firmasından aldığınız belgeyi iletmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılacak ve size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Önder Ş.
  30 Ekim
  17:05

  Bahsi geçen kargo şirketini aradım ve bana gönderilen kargo üzerindeki barkottaki adres ile Gittigidiyordaki tanımlı tek adresim arasında alaka yok. Bunu yetkililere bildirdim cevap bekliyorum