GittiGidiyor Kargo Ücreti!

Zeynep K. |

GittiGidiyor' dan ürünler aldım ürünlerin üzerinde 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz yazılıydı ben 96 TL 'lik alışveriş yaptım, ancak gelen ürünler için ayrı ayrı kargo ücreti isteniyor. Bu durumu GittiGidiyor çözmüyor. Detaylı bilgi verilmiyor ve ilgilenilmiyor. Ürün satıcıları ile görüsün deniliyor. Onlarda bu durumdan muzdarip olduklarını kargo ücretinden alıcıların şikayetçi olduklarını söylediler. GittiGidiyor'dan şikayetçiyim kargo ücretini iade etsinler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep K.
  30 Ekim
  10:03

  gittigidiyor firması mı!!! asla bir daha alışveriş yapmayacağım tek site...

 • Zeynep K.
  30 Ekim
  09:58

  satış yapmıyorsunuz ama site sizin kurmuş olduğunuz bir site. çözüm üretmesi gereken sizsiniz.. hem oluşturulan şikayete geç cevap veriyorsunuz hem de çözülen bir durum yok. üyeliğimi iptal ettireceğim ve sizin sitenizden asla bir ürün almayacağım. etrafımdaki kişilere de söylüyorum sakın gitti gidiyordan alışveriş yapmayın diye. ürünlerle ve teslimatına kadar biz ilgileniyorsak gidip yerinden alırız daha iyi . en azından kafamız rahat olur. ürünler üzerinde 75 tl üzeri kargo ücretsiz yazılmasın o zaman. bizde ona göre bilelim kargonun bizim ödeyeceğimizi ona göre alışveriş yaparız. ayrıca satın aldıktan sonra ücretlendirme kısmında da kargo ücreti belirtilen bir bölüm olsa ona göre hareket ederiz. ama normal ücret tahsil ediliyor kargo ücreti kapıda isteniyor. ne saçma bi işleyiş bu. üzerin çözüm üretilmemesi de cabası... ben vermek zorunda bırakıldığım kargo ücretlerini tarafıma iadesini istiyorum.

 • 27 Ekim
  09:51

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor ürün satışı yapmamakta ve alıcı ile satıcıyı buluşturan bir platform olarak hizmet vermektedir. Satın aldığınız ürünler size GittiGidiyor tarafından değil, ilgili ürünlerin satıcıları tarafından gönderilmektedir. Bu nedenle farklı satıcılardan satın aldığınız ürünler size ayrı ayrı ulaşmaktadır. Ürün sayfalarında kargo ücretlerinin kime ait olduğuna dair bilgi bulunmaktadır. Ürün sayfasında "Ücretsiz Kargo" bilgisi bulunmasına rağmen sizden kargo ücreti istenilen bir ürün varsa, ilgili ürün numarasını http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, satıcı ile irtibata geçilecek ve kargo ücreti konusunda size yardımcı olması sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.