12 Nisan 2013

GittiGidiyor kargo Ücreti!

GittiGidiyordan 4 farklı ürün aldım. Bu ürünleri seçerken en ucuzlarını seçip karlı bir alışveriş yaptığımı düşünerek sevinmiştim. Fakat ertesi gün bana gelen maillerden her ürünün farklı satıcısı olduğunu ve bunların her birinin ayrı kargo ile gönderildiğini öğrendim. Ucuza aldığımı düşündüğüm her ürün için ayrıca bir de kargo parası vermek zorunda kalacağım.

Diğer alışveriş sitelerinde böyle bir uygulama olmadığından ben 4,50 liralık bir ürünü bile rahatlıkla almıştım. Böyle olduğunu bilsem 4,50 liralık ürün için daha pahalı bir kargo parası vermeye razı olmaz , kesinlikle almazdım. Bu konu alışveriş yapılırken mutlaka belirtilmeli idi. Bu durum beni çok rahatsız etmiştir.

Nurten 241 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor alıcı ve satıcıyı buluşturan bir platformdur. GittiGidiyor ürün satışı yapmamaktadır. Satın alacağınız ürünler size GittiGidiyor tarafından değil, sitede satıcı olarak işlem yapan kullanıcılar tarafından kargolanacaktır. Bu nedenle farklı satıcılardan alacağınız ürünler, size tek bir kargo ile gönderilmez. Ancak aynı satıcıdan, birden fazla ürün satın aldıysanız, satıcı tüm ürünleri tek bir kargo ile size gönderebilir. Aynı satıcıdan satın aldığınız ürünlerin tek bir kargo ile gönderilmesi için satıcıyla irtibata geçebilirsiniz. Bu bilgi ayrıca yardım sayfalarımızda belirtilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön