09 Nisan 2013

GittiGidiyor Kafasına Göre İlanı İptal Ediyor Listeleme Parasını da Geri Vermiyor!

GittiGidiyor'da satış yapmaktayız. Fakat dün saat 12:20 sularında gittigidiyor kafasına göre bizim bilgisayar hoparlör ilanımızı yasalara aykırı ürün diye iptal etti. Neden diye yazdığımızda ürün yasal değil diyor. Allah aşkına bilgisayar hoparlörünün neyi yasal değil!

Ha buradan da belirtmek istiyorum gittigidiyor sitesinde elektro şok-biber gazı-elektronik sigara gibi ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Çünkü gittigidiyor.com o ilanları yayından kaldırmak yerine bizim normal pc hoperlör ilanımızı yayından kaldırıyor.

Hiçbir şey demiyorum!

2. ücretsiz listeleme hakkı istiyorum onuda vermiyorlar!

Muhammet 212 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünler, zaman zaman yaptığımız periyodik kontroller sonucunda incelenmekte ve GittiGidiyor ile ilgili yasal makamların uygun görmediği ürünler sistemden kaldırılmaktadır. Uygulama size özel bir uygulama değildir. Benzer kategorilerde listelenen tüm ürünler için tek tek inceleme yapılmaktadır. İlgili ürüne dair talep edilen orijinallik belgelerini, 828026 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden tarafınıza iletilen adrese iletmenizi rica ederiz. Üyeliğinize 1 adet ücretsiz listeleme hakkı tanımlanmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön