GittiGidiyor İptal Ettirdiğim Ürünün Parasını İade Etmiyor.

Yunus Ş. |

0553 538*** no'lu telefonum ve adım y**ş**. 09.02.2014 'te daha kargolanmadan iptal ettiğim ürünün para iadesini hala alamadım. Oysaki para iadesinin en geç 7 gün içinde gerçekleşeceğini belirtmişlerdi. Bugün ayın 22' si ve hala bir haber yok. Geçen gün satıcıya mail attım neden iade gerçekleşmemiş diye. O da bana parayı GittiGidiyor.com' a ilettiklerini ve iadeyi de onların yapacağını söylüyor. Bu nasıl bir sitedir ki bir şey aldıktan sonra veya alırken bile muhatap olacağın kimse yok; ne telefonları, ne mail adresleri. Konuyla alakalı muhatap alacağımız kimse yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sipariş İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  11:31

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili iadenin yapıldığı yönünde bankadan teyid alınmış olup, iade detayları Şikayetvar.com'a tanımladığınız e-posta adresinize 27.02.2014 tarihinde iletilmiştir. Bu aşamada iadenizin gerçekleşmemiş olması tamamen bankanızdan kaynaklanmaktadır. Konu hakkında bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Yunus Ş.
  08 Mart
  21:18

  böyle karsında muhatap olacak birini bulamayacağımız sitede bir daha işim olmaz...

 • 27 Şubat
  15:10

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili iadenin sorunsuz olarak gerçekleştiği görülmektedir. İadenize dair bankadan alınan detaylı bilgiler, Şikayetvar.com'a tanımladığınız e-posta adresinize iletilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 25 Şubat
  14:55

  Değerli kullanıcımız,

  974708600001 numaralı ürün bedeli, 10.02.2014 tarihinde kartınıza iade edilmiştir. İade hakkında yetkili birimlerimize bilgi verilmiş olup, en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.