GittiGidiyor İptal Edilen Ürünün Ücreti Alıcıya İade Edilmedi!

Dorukan Ö. |

99013878 ürün kodundaki satışımı iptal ettim fakat ibrahimsoydemir adlı alıcıya ödemiş olduğu ücret geri iade edilmemiştir. Yaklaşık olarak 2 haftadır paranın kendisine iade edilmesi gerektiğini söylüyor ve bana başvuruyor.

GittiGidiyor destek hakkından V**** bey ve C*** hanım bana ücretin alıcıya iade edildiğini söylemesine rağmen alıcı kendi tarafına bir iade olmadığını söylüyor ve bana hukuki süreç başlatacağını söylüyor.

Size soruyorum prosedür gereği alıcı onayı vermeden para bana aktarılmadığını alıcıya aktardığım halde GittiGidiyor müşteri hizmetlerine attığı maile dönülmediğinden dolayı hakkını bana karşı aramasına niye müsade veriliyor ve para kendisine hala niye iade edilmiyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Sipariş İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  10:39

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili bedel iadesi sistemimiz üzerinden gerçekleştirilmiş olup, konuyla ilgili talebiniz doğrultusunda çalıştığımız Yapı ve Kredi Bankası ile yapılan görüşmede iade sürecinde herhangi bir sorun olmadığı bilgisi alınmıştır. İlgili ürün alıcısını iade süreci hakkında GittiGidiyor Destek Hattı'na yönlendirebilirsiniz; yetkili arkadaşlarımız kendisine bilgi vereceklerdir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.