GittiGidiyor İnsanların Hakkına Girmeyin!

Batuhan C. |

Ürünümü ilana koyuyorum 10 günlük ilan süresi oluşturuyorum. 8. gününde sahte oyun sattığıma dair bir e-mail geliyor ve ilanım yasaklanıyor. Benden ilanımın tekrar açılabilmesi için orijinal kanıtlayacak fatura gibi şeyler istiyorlar ben GittiGidiyor'da satmadığım oyunların bile faturalarının orijinal gönderiyorum orada oyunlarıma ait her şey var aldığım yer Steam başka bir yerden alınmış oyunlar değil.

Her neyse bana gelen cevap bu faturaları kabul edemiyoruz. Şimdi benden kanıtlamamı istiyorlar sonrada kabul etmiyorlar. Bu kısacası karşınızdaki insanı aptal yerine koymaktır. Diğer ilanlarda adam yazmış VPN ile yükleyeceksiniz o kaldırılmıyor da benim VPN ile ilgim yokken nasıl yasaklanıyor.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  13:36

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında Müşteri Hizmetlerimize gönderdiğiniz mesaj üzerinden size detaylı bilgi verilmiştir. Sahte olduğunu ya da kurallara aykırı olduğunu düşündüğünüz ürünleri ürün sayfasındaki Rapor et butonunu kullanarak bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz tarafından gerekli inceleme ve işlemler yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.