31 Aralık 2015

GittiGidiyor İndirim Kodu Görünmüyor.

Vodafone'dan mesaj atarak aldığım 100 TL'ye 30 TL indirim kuponun ilk başlarda görünmesine rağmen şimdi denediğimde "bu indirim kuponu sistemimize daha önce kayıtlıdır" diye uyarı vermekte ve son kullanım tarihi 6 Ocak olmasına rağmen kullanamamaktayım. Gereği yapılsın.

Ceyhan 120 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Ocak 2016

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ceyhan 02 Ocak 2016

    Vodafone'den mesaj atarak aldığım 100 TL'ye 30 TL indirim kuponun ilk başlarda görünmesine rağmen şimdi denediğimde bu indirim kuponu sistemimize daha önce kayıtlıdır diye uyarı vermekte ve son kullanım tarihi 6 Ocak olmadina rağmen kullanamamaktayım. Gereği hususunda

  • GittiGidiyor Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 00832428 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön