21 Ekim 2016

GittiGidiyor İki Kez Yapılan Tahsilat!

17/10/2016 tarihinde sabah 9 saatlerinde yatak korkuluğu sipariş vermek istedim fakat sistemde bir sıkıntı oldu yapamadım. Fakat daha sonra baktığımda kartımdan tahsilat olmuş. Sistem aslında çekmiş. Müşteri hizmetlerini aradım tahsilatı teyit etti fakat ortada ürün yok. GittiGidiyor müşteri hizmetlerine yazdım ama onlar dönene kadar ben başka kartımdan öğlen saatlerinde yeniden ürün satın almıştım bile. Erken sipariş ile kargodan faydalanmak istedim. Fakat müşteri hizmetleri o ürünü gördüğü için ısrarla siz almışsınız deyip beni yanıtladılar. Ama şu an her iki kartımdan da tahsilat yapıldı ve elimde tek ürün var. Mesajlarıma da artık dönmüyorlar. Kurumsalız güvenliyiz vesaire diye kendini öven bir firmanın bunu nasıl çözemediğini anlamış değilim. Biran önce hesaplanır incelenerek sistemin çektiği paranın kartıma iadesini istiyorum. Demek ki yeteri kadar güvenli değilmiş kartla alışveriş.

Nilgün 107 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün 25 Ekim 2016

    Yetkili arkadaşlara iki ekstre gönderiyorum ama bana tek ekstre diyorlar GittiGidiyor ekibi! İki bankanın iki ekstresini iletmeme rağmen çözüm yok. Lütfen tekrar inceleyiniz. Beni yalancı durumuna düşürdünüz. Bu hiç hoş değil. 1 haftadır uğraşıyorum ispatlamak için. Eğer iki ekstrede alınmadıysa bana düzgün bir mail adresi faks vs. veriniz ve ekstireleri göndereyim. Hala sorunum çözülmedi! Hala iki tahsilat tek ürün var.

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01608072 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön