11 Nisan 2013

GittiGidiyor İade Talebime Onay Vermiyor!

GittiGidiyor.com üzerinden SıfırRisk sistemine güvenerek almış olduğum bir üründe, kusurlu olmasından dolayı iade işlemi başlattım fakat, gittigidiyor, iade işlemini onaylamıyor. Bu durum için defalarca gittiGidiyor'a mesaj yazdım ama hiç ilgilenmediler.

SıfırRisk dediler ama, kullanmadığım bir ürünün iadesini kabul etmiyorlar. Gittigidiyor, ödeme yapmamak için elinden geleni yapıyor.

Dilsaz 139 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımızın iade süreci tamamlanmış ve ürün bedeli kendisine iadde edilmiştir.İade edilen bedellerin kartlara yansıması kredi kartları için 2-4, banka kartları için ise 7 güne kadar sürebilmektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Dilsaz 17 Nisan 2013

  gitti gidiyor iade işlemine onay verdi. teşekkürler.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Ürün satıcısı, kendisi ile yaptığımız görüşmede kargo tutanağını bugün (17.04.2013), gün içerisinde Destek Hattı'na ileteceğini belirtmiştir. Konuyla ilgili olarak 79739558 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Dilsaz 16 Nisan 2013

  9 gündür. iade işlemleri için gittigidiyor.com'un keyfini beklemekteyiz. artık endişelenmeye başladım. sırf %10 luk bir komisyon için bunu yaptığını düşünmeye başladım. yıllardır gittigidiyor'dan alışveriş yapıyorum. ilk defa bir ürün kusurundan dolayı iade etmek zorunda kaldım. ona da gittigidiyor iade işlemine onay vermemek için elinden geleni yapıyor. http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/urun-iadesi-sorun-bildirimi bu adreste iade işleminin 3 gün süreceği yazılmaktadır. ama ben tam 9 gündür bekliyorum. 9 gün boyunca beni oyalamaların tek nedeni, satıcıdan/kargocudan gelmesi beklenen bir kargo tutanağı. 9 gün boyunca bu evrak Amerika da bile olsaydı. şimdiye 10 defa gelmişti. ama nedense bu evrak bir türlü gelmek nedir bilmedi. ilk defa böyle bir şey geldi başıma, ben artık. GittiGidiyor.com un SIFIR RİSK sistemine ve kendilerine güvenmiyorum.

 • Dilsaz 13 Nisan 2013

  ben 4 gün boyunca satıcının kendi zevkine göre düzenlemiş, aslı olmayan tutanağı beklemek zorunda mıyım :(

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Konula ilgili olarak 830845 numaralı Destek Hattı mesajınız üzerinden de belirtmiş olduğumuz gibi ilgili ürün yapısı gereği Cayma Hakkı kurallarına girmemektedir. Ürünle ilgili olarak satıcıdan gelecek kargo tutanağı belgesi beklenmekte olup, işlem ilgili belgeye göre sonladırılacaktır. Sizden bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Konuyla ilgili olarak 830845 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön