GittiGidiyor İade Ödememi Yapmadı.

Caner K. |

GittiGidiyor dan bir ürün aldım. Ürün iade sürecine gitti. Satıcı ürün bedelini iade ettiğini bildirdi. Daha sonra GittiGidiyor 'da benim hesabıma 30.10.2015 tarihinde ödemeniz hesabınıza yapıldı mesajı geldi ancak hesaplarımda herhangi bir ödeme yok.

Bankama gittim sordum, soruşturdum. GittiGidiyor'dan gelen herhangi bir ödeme yok. Bir arkadaşım bu sitelerin sürekli aynı şeyi yaptığını ve ödemeleri yapmadıklarını söyledi. Sanırım doğru söylemiş. Bu arada belki GittiGidiyor yetkilileri girip de konuyu incelerler diye sipariş kodunu yazıyorum. Sipariş kodu: sc111**45 kullanıcı adım: ckar**p.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  12:21

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Caner K.
  29 Kasım
  14:54

  Anlatamıyorum sanırım. Fiş vs.. beni ilgilendirmiyor. Benim paramı ödemediniz. Ödeme yok. Paramı verin ya. Resmen gasp ettiniz parayı. Ayrıca ne saçma cevap bu. Bakın, bu Konya verdiğiniz cevap sonucunda mahkeme yolu açık olacak. Çok acil iade ödememim neden yapılmadığını açıklar mısınız?

 • 25 Kasım
  17:49

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 00786407 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Caner K.
  24 Kasım
  14:25

  Konu ile ilgili bir ilgilendirme ve iletişim bile yok. Yazıklar olsun.