Lale Ayhan A. Teşekkür Mesajı

Yardımlarınız için teşekkür ederim... İyi ki varsınız!

GittiGidiyor İade İşlemi Bedeli Hesabıma Aktarılmadı.

Lale Ayhan A. |

12.05.2014 tarihinde la***n_l**e@hotmail.com üyelik ismimle GittiGidiyor üyesi d****or mağazasından almış olduğum ürünü, numara uymaması ve beğenmemem nedeni ile 14.05.2014 tarihinde aynı kargo şirketi ile iade ettim.

Mağaza yetkilileri ile görüşme yaptım başka bir ürün alacağımı belittim. Ancak d***por ürünleri arasından değil. GittiGidiyor üyesi başka bir mağazanın ürününü alamaya karar verdim. Ancak d***por para iadesi yapamayacaklarını, sadece değişim yapabileceklerini belirttiler. GittiGidiyor'a mesaj olarak bildirdim fakat bana dönmediler. Bir alışveriş söz konusu olmadığından ürün bedeli olan 115.00TL'nin hesabıma aktarılması için yardımlarınızı talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lale Ayhan A.
  26 Mayıs
  16:33

  Yardımlarınız için teşekkür ederim... İyi ki varsınız!

 • 26 Mayıs
  15:22

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya bir mesaj gönderilmiş ve ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına iade etmesi talep edilmiştir. Satıcı iadeyi gerçekleştirdiğinde ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgi verilecektir. 28.05.2014 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmaz ise, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.