GittiGidiyor İade Edilen Ürünümün Listeleme Hakkı İade Edilmedi!

Serhat K. |

GittiGidiyor'dan Xbox sattım alıcı iade etti, kargo ücreti dahil tam 15 TL para ödedim 15 TL deyip geçmeyin cebinizde 15 TL'nizin olmadığı günler olmuştur.

Neyse benim talebim ilan listeleme ücretim olan 7 TL bana ya iade edilsin yada tekrar ilan listeleme hakkı verilsin ayrıca müşteri hizmetleri komik komik cevaplar vermesin. Şimdi size bir cevap kopyalayacağım
Güler misin, ağlar mısın!

''Prosedür gereği iade edilen ürünler için ücretsiz listeleme hakkı tanımlanamamaktadır. Bu konuda anlayış göstermenizi rica ederiz. ücretsiz listeleme hakkı tanımlanamamaktadır. Bu konuda anlayış göstermenizi rica ederiz. Ürününüzü tekrar listeleme ücreti ödeyerek listeleyebilirsiniz.''

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat K.
  09 Temmuz
  00:10

  ya gittigidiyor yönetimi ordan bakınca nasıl goruyorsunuz ? bilmiyorum ama bu konuya ben idrakım sadece düzenleme yapın ! çünkü bu bir açık ve düzenleme yapın.

 • 08 Temmuz
  11:02

  Değerli kullanıcımız,

  Destek Hattı tarafından da tarafınıza bilgi verildiği üzere, iade edilen ürünlerde ücretsiz listeleme hakkı tanımlanmamaktadır. Ürünü tekrar listelemek isterseniz, listeleme ücreti ödeyerek listelemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.