GittiGidiyor İade de Zorluk Yaşatıyorlar!

Reyhan S. |

Aldığınız ürünün orijinal olduğuna dair sorgulama yapmanız gerektiğini belirtip, bunu mümkün kılmıyorlar. Sitenin anlaşmalı firmalarından satıcılar agresif olmaları sebebiyle, iade etmek istemenizi asabi bir şekilde karşılayıp, ellerinden geldiğince zorluk çıkarıyorlar.

Bu siteden alışveriş, gerçekten çok riskli. Ürünü iade edip, 20 TL'de kargo ücreti ödediğim halde, iade işlemini kabul etmiyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  11:09

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Reyhan S.
  13 Temmuz
  09:27

  Bu firmadan alt üst spor giysisi satın aldım, ancak beden küçük geldiği için, satıcıya bir büyük bedenle değiştirmek istediğimi bildirdim. Satıcının geri dönüşlerinde gecikme yaşanınca, kargo ücretini vererek iadesini istedim. Günlerdir öyle sıkıntı yaşattılar ki bana, sonuç itibariyle para iadesini geçtim, küçük gelen takımı tekrar kargoya verdiklerini, para iadesi yapmayacaklarını bildirdiler. Yani kargo parasını vererek iadesini istediğim bedeni küçük takımı, tekrar kargo ücreti ödeyerek teslim almamı istiyorlar. Aksi takdirde, ürünü teslim almasam da paramı satıcıya aktaracaklar. Şu an elimde ürün de yok, param da! Hayatımda hiçbir zaman bu derece mağdur edildiğimi hatırlamıyorum.

 • 08 Temmuz
  10:47

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, işlemlerinizin iade aşamasında olduğu görülmektedir. İade Merkezi üzerinden tarafınıza bilgi verilmiştir. İşleminizi karışıklık yaşanmaması için yalnızca İade Merkezi üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Gerekli inceleme ve işlemler en kısa süre içerisinde yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.