GittiGidiyor Hiç Güvenli Alışverişin Adresi Değiller!

Büşra H. |

GittiGidiyor'da bir dükkandan alarm-saat aldım. Ürün bozuk çıktı, geri gönderdim, ne paramı geri alabildim ne de ürünümü. Daha sonra GittiGidiyor'un yardım bölümüne bunları anlattım, bana sadece aldığım dükkanın iletişim bilgilerini verdiler ve ilgileneceklerini söylediler. Yardım bölümündeki mesajlaşma yöntemi ile asla yardım edebileceklerini zannetmiyorum.

GittiGidiyor'un telefonundan arayayım derseniz karşınıza bir ses bandı çıkıyor, internetten sorunumu çözmem gerektiğini söylüyor ve kapatıyor. Muhatap bulamıyorsunuz. Ürünü aldığım dükkanla olan mesajlarıma da ulaşamıyorum şu anda, saçma sapan Rusça yazılı bir siteye gönderiyor beni. GittiGidiyor'u güvenli alış-veriş yeri zannetmeyin.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  11:18

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle geciken geri dönüşümüz için özür dileriz.

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve en kısa süre içerisinde ürün bedelini havuz hesabımıza iade etmesi talep edilmiştir. Satıcı ürün bedelini havuz hesabımıza iade edip bize bilgi verdiğinde, ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. 14.06.2015 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmaz ise, http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.