GittiGidiyor Hesabımı Kapatmış!

Tolga K. |

1 hafta kadar önce;
a. GittiGidiyor hesabımda "satın alma yetkimin" iptal edildiğini,
b. Mesaj kutumda benim yapmadığım bir alışverişe ait ödeme hatası mesajı gelmiş olduğunu,
c. Adres listesi içinde bana ait olmayan bir adres bulunduğunu fark ettim. Adres T. G. isimli bir şahsa ait olup Kocaeli - Darıca 'ya kayıtlıdır.

Satın alma yetkimin b ve c maddesinde anlattıklarımdan dolayı iptal olduğu düşüncesi ile GittiGidiyor sitesine müşteri hizmetleri kaydı açtım. Şikayet kaydımdan iki gün sonra GittiGidiyor hesabımı kapatmış.
Şikayetlerim;
1. GittiGidiyor sitesinin problemimi kontrol etmeden ya da sonuçlarını benimle paylaşmadan neden hesabımı kapattığını açıklaması ve derhal hesabımı açması.
2. GittiGidiyor sisteminde girmiş olduğum şikayet kaydıma doyurucu bir yanıt vermesi., -b ve c maddeleri.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga K.
  19 Mayıs
  14:50

  Dünyadaki tüm internet siteleri hesap ele geçirildikten sonra belli güvenlik kurallarıı çerçevesinde insanlara kilitlenen hesaplarını geri vermesine rağmen -ki hesabımın ele geçirildiğini falan da düşünmüyorum- gittigidiyoruun bu savsaklama -kel alaka ikinici- yanıtı için yorum bile yapamıyorum. Sizin gibi firma olmaz olsun.

 • Tolga K.
  19 Mayıs
  14:49

  En son yazdığım yazıda sorduğum sorulara yanıt beklerken GittiGidiyor.com dan gelen savsaklama yanıtı aşağıda paylaşıyorum;

  Merhaba,

  şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz 5258140 numaralı şikayetinizi inceledim, yaşadığınız olumsuz tecrübe için üzgünüm. Konu ile ilgili size bilgi vermek istiyorum.

  Yapılan incelemede, 01113248 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. Bu bilgiler dışında farklı bir bilgi paylaşımı yapılamadığını belirtmek isterim.

  Saygılarımızla,

  gittiGidiyor Şikayet Yönetimi

 • 19 Mayıs
  11:00

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Tolga K.
  18 Nisan
  13:31

  Merhaba.
  Bu bilgilendirmeyi GittiGidiyor müşteri hizmetlerine -zamanında- vermenizi beklerdim. Şikayetvar.com aracılığı ile bilgi vermeniz sizin gibi köklü bir site için utanç kaynağı gerçekten. Cevaben yazdığınız epostada üyeliğimin iznim dışında kullanıldığı ve sahte işlemler gerçekleştirildiği görülmektedir denmiştir. Bu ancak hesabımın ele geçirilmesi ile mümkündür. Hesabımın ele geçirilmesi bana mantıklı gelmemektedir -bu ayrı bir konu bunu tartışmayacağım- Peki kullanıcılarınızı sahte işlemlerden kullanıcının hesabını kapatarak mı korumayı düşünüyorsunuz? İki seviye güvenlikli giriş vs. Başka çözümler düşünüyor musunuz?

 • 17 Nisan
  19:01

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.