31 Ekim 2016

GittiGidiyor Hesabımı İkinciye Gerekçe Göstermeksizin Kapatıyorlar.

Bundan aylar önce hesabım üzerinden isim ve adres eklenilerek bir alışveriş yapılmaya çalışıldı. Bunu fark edip GittiGidiyor' a bildirdim. Akabinde mağduriyetimi gidereceklerine hesabımı haber vermeden kapattılar. Sonrasında siteyi tekrar kullanabilmek adına farklı bir hesap açtım. 27 Ekim tarihine kadar. Bir alışveriş esnasında kartımla ilgili provizyon alamadım.

Bankamla görüştüm ve bir sıkıntı olmadığını söylediler. Siteye bu sorunumu bildirdim. Akşamına da hesabım yine kapatılmıştı. Kesinlikle müşteri odaklı değiller ve GittiGidiyor' dan destek almak dünyanın en zor işi. Yazdığım yazıya da link göndermiş zatı muhteremler. Linki görebilmem için de üye olmam gerekiyor. Müşterileriyle (pardon eski müşteri) dalga geçiyorlar. Ebay isminin altına gizlenmiş profesyonellikten ve müşteri odaklılığından uzak amatör bir firma olup çıktılar.

Hüseyin 188 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin28 Şubat 2017

    Kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı değiller. Firmaya/Sisteme ulaşmak için hesabınızın olması gerekiyor ve gönderdikleri linkte bir şikayet belirtmek bu nedenle mümkün değil.

  • Hüseyin01 Kasım 2016

    Siz benimle cidden dalga geçiyorsunuz sanırım? Benim bir alışverişim yok. hesabımı kapattınız!... Yeterince türkçe konuştuğumu düşünüyorum. Bunun neyini anlatamadım. Daha önceki başvurularıma da cevap linki gönderdiniz. Onları da ancak ÜYEliğim varsa açabiliyorum. Gördüğüm en berbat müşteri hizmetlerine sahipsniz. Sadece cevap vermiş olmak için yazılan otomatik cevaplandırma yazıları bırakıyorsunuz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön