GittiGidiyor Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Uğur Ç. |

10 gündür GittiGidiyor sitesine giriş yapamıyorum, her zaman kullandığım şifremle giriş yapmak istedim olmadı şifremi unuttum dedim E-mail adresime gönderildiği söylenen mail gelmedi önemsiz, engellenmiş, junk, klasörlerinede baktım gelmemiş, başka e-postamla kayıt oldum aktivasyon kodu gönderildi denmesine rağmen bu adresime de mail gelmedi.

En son eşimin adresi ile kayıt yaptım ondada aktivasyon gönderildi dendi ama gelmedi bu konu ile ilgili kendileri ile defalarca yazıştım sorunuma çözüm bulamadılar, bu kadar büyük bir e alışveriş sitesinin bir bilgi işlem sorumlusu yokmu bence konu teknik bir konu, GittiGidiyor'dan sorunumun çözüme kavuşturulmasını bekliyorum

Etiketler :

Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  09:52

  Değerli kullanıcımız,

  Gerekli düzenlemeler yapılmış ve e-posta adreslerinize üyelik kaydınıız tamamlayabileceğiniz mesajlar gönderilmiştir. Sizden e-posta adreslerinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Mesajlar e-posta adresinize tekrar ulaşmaz ise, sorun e-posta adresinizin güvenlik ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda sizden farklı bir e-posta adresi almanızı ve http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/kayit-olmak/kayit-olurken-sorun-yasiyorum linki üzerinden müşteri hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.