GittiGidiyor Hesabım Kapatılıyor.

Mehmet Nezir Ö. |

Ben GittiGidiyor.com üzeri ürün satışı yapmaya çalışan bir esnafım, yaklaşık 2 yıldır ürün satmaya çalışıyorum ama sürekli satışa koyduğum flaş bellekler telefon kapakları telefonlar kaldırılıyor ve hesabım askıya alınıyor sonrada kapatılıyor. Oysa aynı ürünleri satan kişiler var onların ürünleri hiç kaldırılmıyor hesaplarına hiçbir şey olmuyor, ayrımcılık mı var ne var bende anlamadım.

Ayrıca bir tane s4 mini sattım ürünü alan kişi yarım saat geçmeden ürünü geri gönderdi, ürün bana kırık geldi ama GittiGidiyor.com beni suçladı 900 tl civarı zarar ettim. Telefon numaraları da yok mesaj atıyorsun otomatik cevap geliyor, birde satışlardan % 10 kesiyorlar burada kim yardımcı oluyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Nezir Ö.
  21 Temmuz
  17:36

  müşteri sağlam telefonu alıp bana kırık gönderdi budamı benim suçum

 • Mehmet Nezir Ö.
  15 Temmuz
  09:52

  daha öncede bunlar istendi gittim gümrükten vergi dairesinden ne belge varsa gönderdim ama hiç bir sonuç çıkmadı üstelik hesabım kapatıldı şimdi yine evrakmı istiyorsunuz aynı ürünleri satan başkalarıda var onlar neden kaldırılmıyor

 • 15 Temmuz
  09:36

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor'da sahte/yasaklı ürün satışı yasaktır. İlgili ürünlere dair orijinallik belgelerini, ürün numaraları ile beraber risk@gittigidiyor.com adresine göndermenizi rica ederiz. Eğer ilettiğiniz belgeler kabul edilirse, GittiGidiyor'da ürün satmanıza izin verilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.