08 Temmuz 2016

GittiGidiyor Hayal Kırıklığı.

GittiGidiyor'da electotrend den LG g2 telefon aldım. Arıza sonucu garanti firmasına gönderdiğim ürünüme değişim kararı çıktı. 80 gündür keleş elektronik (electrotrend) ve delta servisi tarafından GittiGidiyor'da güvenerek yaptığım alışverişte mağdur olmuş durumdayım. Tüketici hakem heyetinden para iadesi kazandım. Durumu GittiGidiyor'a bildirdim sizinde böyle firmalara gerekli yaptırımı uygulamanızı istiyor ücretin ödenmesi bekliyorum dedim. Sonuçta ben GittiGidiyor'a güvenerek alışveriş yapıyorum. Bana gelen cevap:durumu satıcıya bildirdiklerini Satıcının bu tutumu hakkında gerekli notları kendisinin profiline ekledim. Bu konuda gerekli incelemeleri yapacaktır. Satıcının kısa sürede size yardımcı olacağını düşünüyorum cevabı geldi ama hala geri dönüş yok. Gerekirse GittiGidiyor olarak sen ödemeyi yapacaksın firmadan paranı sen alacaksın müşterini mağdur etmeyeceksin. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ali11 Temmuz 2016

    01311355 numaralı fişe verdiğiniz cevap 20/06/2016 16:14:40 tarih ve saati bu! Bugün 11 Temmuz ve benim problem yasama sürem 3 ayı buldu neredeyse. Zaten şikayetimden önce durumu size bildirdiğimi belirttim. Benim şikayetim her şey kanunen bu kadar açıkken işlerin bu kadar uzaması firmanın umursamaz tavrı sizin bu firmalara karşı gerekli yaptırımı uygulamamanız. Kendi çabalarımızla sonuç alıyoruz maalesef süreç uzuyor mağduriyetimiz yanımıza kar kalıyor. Bugün itibari ile ücret iadesini almış bulunuyorum ama dediğim gibi çektiğimiz sıkıntı yanımıza kar kaldı. Umarım diğer insanlar bu sıkıntıları yasamaz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Temmuz 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01311355 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön