GittiGidiyor Hatalı Ürün Geri Alınmadı.

Günay A. |

Hatalı ürünün geri alınmaması (iade kargo bedelini firma kabul etmiyor) satıcı hatalı ürün için irtibata dahi geçmedi. GittiGidiyor paramı iade etmiyor. GittiGidiyor ile yaptığım yazışmaları mesaj kapasitesini arttırırsanız sizlere gönderebilirim. Facebookta paylaştım oradan da görebilirsiniz.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  11:08

  Değerli kullanıcımız,

  Satıcıya, iade işlemini yaparak bilgi vermesi için uyarı mesajı gönderilmiştir. Herhangi bir gelişme olmaması durumunda http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Böylece gerekli inceleme ve işlemler yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Günay A.
  26 Şubat
  21:29

  Firma özel mail adresime aşağıdaki maili göndermiş. Oysa sizin vasıtanızla iletişime geçmesi (firmanın bünyesinde de benimle iletişim kurduğu mesajlaşma linkini de nedense kullanmıyor) kurallar gereği olması gereken paranın benim banka hesabıma iade etmesidir. Amacım sadece para değil firmanın kuralları er zaman müşterilerini zora sokmadan iade etmesidir. Paranın hesabıma iadesini (hediye değil) sizinde bu mesajları yayımlayarak bizleri bilgilendirmenizi beklerim.
  Bilgilerinize.
  MGittiGidiyor Bilgi 25 at 11:15 Günay Bey merhaba,

  şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz 3061166 numaralı şikayetinizi inceledim, yaşadığınız olumsuz tecrübe için üzgünüm. Konu ile ilgili size bilgi vermek istiyorum.

  Şikayetiniz doğrultusunda ucuz al hemen al adlı satıcıya gerekli uyarı yapılmıştır. Ayrıca, şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Satıcının üyelik ve işlemleri hakkında gerekli incelemeler yapılacaktır. Bu konuda endişe duymamanızı rica ederim. İlgili işlemle ilgili daha fazla beklememeniz ve yaşadığınız olumsuz tecrübeyi bir nebze de olsa giderebilmek adına ürün bedeline karşılık üyeliğinize10,00 TL'değerinde hediye çeki tanımlamak isterim. Bu durumu kabul ediyorsanız, bu e-posta üzerinden bilgi vermenizi rica ederim.

  Saygılarımla,

 • 25 Şubat
  11:15

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.