30 Mayıs 2015

GittiGidiyor Hasarlı Ürünü Almadan İade Ettim Kimse Umursamadı!

Ürün kargo aşamasında hasar gördü ürünü almadan iade ettim ürün satıcıya geç ulaştı diye ürünün parasını satıcıya aktardılar. GittiGidiyor yetkilileri ile yaptığım yazışmalarda ürünü almadan iade yaptığımı belirttim siparişiniz incelenecek ve bilgi verilecektir diye söylendi.

Aradan 2-3 gün geçti bir baktım sistem mesajı otomatik olarak gelen mesajda; Ürünün iade kargo bilgilerini girmediğiniz için para satıcı hesabına aktarıldı diye yazı geldi. Halbuki ben GittiGidiyor yetkililerine yazdığım mesajda bunu belirttim ürünü almadan iade ettim kargo bilgisi elimde yok diye kapıda ürün hasarlı olduğu için iade ediyorum dedim fakat kaale almamışlar. Bilgilerinize.

Yavuz 597 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 30.06.2015 tarihinde ürün bedelinin kartınıza iade edildiği görülmektedir. Kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yavuz 29 Haziran 2015

  1 ayı geçti hala para iadem olmadı GittiGidiyor çözüm aşamasının bu kadar vurdumduymaz olduğunu bilseydim alışveriş yaparmıydım kopyala yapıştır cevap yazıp ilgileniyoruz diye mesaj atıp kenara çekiliyorsunuz bumu ilgilenmeniz irtibat numarası bırakıyorum 10 kere mesaj attım hala bir çözüm çıkmadı teslim almadığım ürünün parasını otomatik hesaba aktarıyorsunuz ama sıkıntı çıktığı zaman 3 maymunu oynuyorsunuz bu mu ilginiz yani buysa ilginiz çok saolun

 • Yavuz 20 Haziran 2015

  Neyin cevabını yazdınız allah aşkına kopyala yapıştır yapıp ilgileniyoruz diyorsunuz 1 ayı geçti iadem hala olmadı 10 kere mesaj yazdım hep aynı kopyala yapıştır ilgileniyoruz irtibat numarası veriyorum kale almıyorsuuz

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Haziran 2015

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 00491990 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön