02 Kasım 2016

GittiGidiyor Haksız Yere Banka Hesabımı Askıya Aldılar ve Açmıyorlar!

GittiGidiyor üzerinden satış yapmaktayız. Bir gün bir müşteri alışveriş yaptı. Sonra telefonla bana ulaştı. Aynı şehirde olduğumuzu, ürünleri elden teslim almak istediğini söyledi. GittiGidiyor'da kuponu olduğu için oradan aldığını söyledi. Ben elden teslim seçeneği yok dedim. O var ben baktım dedi. Israr edince kırmamak için tamam dedim. Buluştuk, ürünlerini teslim ettim. Müşteri yanımdayken mobil uygulamadan elden teslim seçeneğini aradım ama bulamadım. Ben de "diğer kargo" kısmını seçip "hizlikargo" gibi bir şey yazdım. Müşteri de yanımdayken onayladı, el sıkışıp ayrıldık. GittiGidiyor bunun üzerine banka hesabımı askıya aldı, yaklaşık 1.500 tutarında kazancımı hesabıma geçirmedi. Müşteri hizmetlerine yazdım, olayı anlattım. Fatura istediler gönderdim. 2 gündür bu olayla uğraşıyorum hala cevap alabilmiş değilim. Defalarca kez yazdım, dönmediler. Haksız yere ekmek parama el koydular!

Çağdaş 230 Okunma

Cevaplar

 • Çağdaş 03 Kasım 2016

  Bugün cevap alamayışımın 3. günü. Gerçekten bu kadar kalitesiz bir hizmet görmedim hayatımda...

 • Çağdaş 02 Kasım 2016

  İşlemimi zaten fiş üzerinden takip ediyorum. Sorun ilgilenmemeniz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01654460 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Çağdaş 02 Kasım 2016

  Cevap vermedikleri gibi tüm iletişim yollarini kapatmışlar. Telefon ediyorum, 4 haneli vıp destek kodumu giriyorum, size ayrilan surenin sonuna geldiniz diyip telefon kapanıyor. Defalarca farklı kodlarla denememe rağmen ayni hatayi alıyorum. Bu nasıl destek nasıl müşteri hizmeti? Her satistan komisyon almayı gayet iyi bilirler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön