04 Mayıs 2013

GittiGidiyor Haberiz Yapılan Alışveriş!

Bugün, cep telefonuma ziraat bankasından bilgi mesajı geldi. mesajda, kredi kartım üzerinden yapılan 1100,00 TL. tutarında işlem olduğu hakkında bilgi verilmekteydi. ziraat bankası müşteri hizmetlerini aradığımda bana; 04 mayıs 2013 günü, saat:10.52 de www.gittigidiyor.com sitesinden sipariş verildiği söylendi.

Ancak ben kartım üzerinden böyle bir işlem yapmadım. kartım da yanımda bulunmaktadır. belirtilen işlemin en ivedi şekilde iptalini ve tutarın hesabıma geri havale edilmesini talep ediyorum. aksi takdirde mevzuyu yasal boyutlara taşıyacağımın bilinmesini bilgilerinize arz ederim.

Ahmet 119 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcız, Destek Hattı'na ilettiğiniz bilgiler sonucunda İlgili işlem tespit edilmiş ve tarafımızdan iptali yapılmıştır. Kredi kartınızın GittiGidiyor'da kullanıma kapatılması için Destek Hattı'na, genel olarak internet alışverişine kapatılması için ise bankanızın müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ahmet 06 Mayıs 2013

    www.gittigidiyor.com internet sitesi destek hattı üzerinden konuya ilişkin gerekli yazışmaları yapmış bulunmaktayım. aynı zamanda ısparta cumhuriyet başsavcılığına da şikeyetimle ilgili suç duyurusunda bulundum. mevcut tutarın hesabıma en kısa sürede aktarılmasını, ziraat bankasının kredi kartımın hesap ekstresine tutarın borç olarak yansımamasını ve kredi kartımın kullanıma kapatılmasını talep ediyorum. tensiplerine arz ederim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili gerekli incelemelerin yapılabilmesi için Destek Hattı'na ulaşmanızı rica ederiz. Eğer üyeyseniz; Sistemimize üye girişi yapmanızın ardından www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşabilirsiniz. Eğer üye değilseniz, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/uyelik-islemleri/kayit-olmak adresi üzerinden, üye girişi yapmadan Destek Hattı'na bilgi verebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön