GittiGidiyor Güvensiz Ticaret!

Sedat C. |

GittiGidiyor.com sitesinden 170812183 no'lu ürünü aldım parasını ödedim. Fakat ürün tanıtımında Aras Kargo, hızlı kargo yazmasına rağmen Sürat Kargo ile 3.ncü gün kargolandığını öğrendim. Kargo şirketleri arasında Sürat Kargo en ucuz olduğundan ve ben özellikle Aras Kargo tercih etme sebebi ile ürünü iptal ettim. GittiGidiyor ise Kargo sanki bana gelmiş, iade etmiş gibi 1 haftadır beni oyalıyor, ürünü satıcı almadan iade yapmayız diyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  13:46

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 23.06.2015 tarihinde işleminizin iptal edildiğini ve ürün bedelinin ödeme yaptığınız karta eksiksiz bir şekilde iade edildiği görülmektedir.

  İadenizle ilgili olarak, ödeme yapmış olduğunuz kartı kontrol etmenizi, iadenize ulaşamamanız halinde bankanızla iletişime geçerek, iadeniz hakkında bilgi talep etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Sedat C.
  23 Haziran
  14:14

  Satıcı telefonu 850 li hat. Araıyorum beklemeye alıyor.

 • Sedat C.
  21 Haziran
  20:16

  GittiGidiyor iletişim telefonu yok. Müşterisinden kaçan bir şirketin güvenirliliği bu kadar olur. 1 hafta geçti hala Satıcı ürünü almamakla direniyor. Benim param ise g. Gidiyorda haksı olarak tutuluyor. Satıcıyı koruyan bir zihniyet. İade edildi deniyor ürün ama Sürat Kargodan beni arayıp Kargonuz var deniliyor. Kim yalan söylüyor, amaç nedir?

 • Sedat C.
  20 Haziran
  00:10

  Çözüm yok, devamlı çözüm olarak boş cevaplar yazıyorsunuz. Paramı haksız yere 5 gündür tutuyorsunuz!
  Şikayet talebi ne demek. Ürünü iptal ettim, cayma hakkımı kullandım. Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarını hiçe sayıp kafanıza göre kanun uygulamak ne demek?

 • 19 Haziran
  17:23

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 514701 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.