19 Ekim 2016

GittiGidiyor Gönderilmeyen Ürüne Sistem Tarafından Otomatik Onay Verilmesi...

Moda-shoes firmasından Swift marka su geçirmez kışlık kar bot siparişi verdim, firmanın telefonla elinde olmadığını belirtmesi üzerine iptalini istedim. Kabul ettiler diye gitti gidiyor sistemine girmedim. Fakat kontrol için gitti GittiGidiyor'a girdiğimde ürüne hayali kargo numarası girilerek insanların nasıl parasının alındığına şahit oldum. Üzerinden 15 gün geçti 20 gün boyunca GittiGidiyor'u aradım. Ürünün gönderilmediğini para iadesi istedim. Her seferinde oyaladılar sözde firmayı aradılar. En son görüşmemde satıcının ikazlara cevap vermediği için satışının iptal edileceği ve ürün satamayacağı bildirildiği halde bugün kontrol ettiğimde bu firmanın hala satış yaptığını gördüm ve GittiGidiyor'u aradım. Satıştaki ürünlerinin satışının devam edeceği idi. Anlaşmalı oldukları bir firmadan satış yapılmasına ortak olup insanları dolandırmasına imkan veren satılmayan ürünün parasını alan bu firmaya dava açacağım.

Serdal 222 Okunma

Cevaplar

  • Serdal21 Ekim 2016

    Bu bilgiyi 10 gün önce de verdiniz fakat hiçbir işlem yok. Sonraki aramalarım da satıcı ikaz edildi. En son ikaza cevap vermedi, stışı duruduruldu dendiği halde bu firmanın iade işlemi yapmadığı halde satışına hale izin verilmektedir. Bunlar hep kandırmacana başkalarına çözüm üretmeye çalışıyoruz şeklinde görünmek için... ...

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Ürün bedeli iadesi için satıcıya havuz hesap bilgilerimiz iletildi. Satıcı iadeyi gerçekleştirerek, Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön