GittiGidiyor Gönderi Kodunu Bulamıyorum...

Çetin Ö. |

GittiGidiyor'dan telefonuma batarya aldım. Satıcı orijinal dediği ve fiyatı da orijinal ürün fiyatı ile birebir olduğu için güvendim ama bana gönderilen pil sahte çıktı. Ben 75 lira para ödedim ama bana gelen pilin piyasa değeri 30 lira. Pili iade edeceğim ama "Gönderi Kodu" diye bi şey var ve bir türlü nereden temin edildiğini öğrenemedim.

GittiGidiyor ile irtibata geçemedim. Telefonla aradım, online destekten yardım aldım ama hiçbir işe yaramadı. Sitenin yardım menüsünün linkini göndermekten başka bir şey yapmadılar. Bu sorun çözülmezse GittiGidiyor'a olan güvenim tamamıyla sıfırlanacak.

Etiketler :

Sipariş İptal Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin Ö.
  30 Temmuz
  17:11

  Dedem vefat ettiği için uğraşmak istemedim ve ürünü onayladım. Eğer iade ederken "Gönderi Kodu" mecbur ise, bunu daha kolay ulaşılabilir bir yere koymanız gerekli. İlk alışverişim olduğu için çok sıkıntı çektim. Hiç kimseyle iletişim kuramadım. Destek Hattına mesaj yazdım alakasız cevaplar geldi. Bir daha GittiGidiyor'a bulaşmam.

 • 29 Temmuz
  08:19

  Değerli kullanıcımız,

  Konu ile ilgili olarak GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmadığınız görülmektedir. Şikayetinizi inceleyebilmemiz için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.