GittiGidiyor Firma Ürünü Bir Türlü İade Almıyor!

Mustafa İ. |

Gittigidiyor.com sitesinde bulunan Gold Teknoloji firmasından sc9919876 satış koduyla 3 çekmeceli derin dondurucu aldım. Ancak ürünü beğenmedim ve iade etmek istedim. Ancak Gold Teknoloji firması bana cayma hakkımı bir türlü kullandırmıyor, bir haftadır beni oyalıyor. Ürünü getiren Horoz Lojistik firmasına iade kaydı açacak, bana bu iade kodunu bildirecek ve onlar da gelip ürünü teslim alacaklar. Prosedür bu kadar basit ancak onlarca mesaj göndermeme rağmen Gold teknoloji firması bu işlemi bir türlü yapmadı. Yasal hakkım olan cayma hakkını kullandırmayan Gold Teknoloji firmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  10:50

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili işlem iptal edilmiş ve ürün bedeli kartınıza iade edilmiştir. İadeniz hakkında bankanızla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Mustafa İ.
  12 Eylül
  13:47

  Gold teknoloji hala soruna çözüm getirmedi. Bırakın çözümü daha aramadılar bile.

 • Mustafa İ.
  10 Eylül
  22:07

  Ürünü 8 Eylül günü Horoz Lojistik firması ile geri gönderdim. Gold teknoloji firması hala ürünün kendilerine ulaşıp ulaşmadığını bilmiyor, kontrolünü bile yapamıyor. Mesaj atıyorum tatmin edici bir cevap vermiyor, nasıl bir firma, nasıl bir kurumsal anlayış anlayamadım gitti doğrusu.