GittiGidiyor Faturasız Ürün Gönderdi.

Murat A. |

Faturasız ürün yolladılar. Faturamı istiyorum. Eğer buradan sonuç alamazsam maliyeyi aramayı düşünüyorum. GittiGidiyor'dan şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  10:44

  Değerli kullanıcımız,

  Yaşadığınız bu durum için firmamız adına sizden özür dileriz.

  Satıcıya konu hakkında gerekli uyarılar yapılmış ve satıcının GittiGidiyor'da işlem yapması yasaklanmıştır. Sizden iade sürecini başlatarak, ürünü iade etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Murat A.
  15 Mayıs
  09:55

  ayın 15 i oldu gittigidiyor.com bir faturayı yollayamadı. bir faturayı yollamak bukadar zormu. sürekli siteden mesaj yoluyla bekleyin bekleyin diyorlar, bir telefon hizmeti yokmu bu sitenin. arayıp konuşacak bir muhattap bulamıyorum maliyeyi de aradım fatura vermiyorlar diye haber verdim.

 • 13 Mayıs
  16:40

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Murat A.
  13 Mayıs
  15:27

  Gırgır geçer gibi "08.05.2014 saat 16:00'ya kadar satıcıdan herhangi bir olumlu geri dönüş alamazsanız, Destek Hattı'na gönderdiğiniz 1206525 numaralı fiş üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz." diye şikayetvar.com üzerinden irtibata geçiyorlar. irtibata da geçtim ayın 13ü oldu hala çözüm yok. faturamı göndermek istemiyorlar anlaşılan. maliyeyi arıyorum haberiniz olsun

 • 06 Mayıs
  16:13

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarı yapılmış ve en kısa süre içerisinde ürün faturasını size ulaştırması talep edilmiştir. 08.05.2014 saat 16:00'ya kadar satıcıdan herhangi bir olumlu geri dönüş alamazsanız, Destek Hattı'na gönderdiğiniz 1206525 numaralı fiş üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.