03 Ekim 2013

GittiGidiyor Fatura Göndermiyor!

GittiGidiyor'da kurumsal üyeyim ve faturalı ürün satıyorum, yani vergilerimi veriyorum. Gittigidiyor kurumsal üyelerine komisyon ve listeleme ücretleri için fatura kesiyor ve gönderiyor.

Gittigidiyor şu faturalar tarafınıza yollanacak diye mail atıyor ama faturalar gelmiyor. İlk fatura bildiriminin gelmesinden neredeyse 1 ay geçti ama gelen giden fatura yok. Sorularımıza ise kes yapıştır otomatik cevaplar veriliyor yada yoldadır, gecikmiştir deniyor.

Mardin'e gönderdiğim ürün 24 saatten az bir sürede kullanıcıya ulaştı, İstanbul içinde bir fatura neredeyse 1 aydır nasıl gelmiyor? Anlamak mümkün değil.

Şirketime ait tüm faturaların kargo ile acil olarak tarafıma gönderilmesini rica ederim.

İsmail 617 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli kullanıcımız, Faturalarınızın gönderim kontrolünün yapılması ve ilgili faturaların kargo ile gönderilmesi konusunda gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • İsmail 03 Ekim 2013

    İste yine kopyala yapıştır otomatik cevap vermişsiniz,yukarıdaki şikayetimi okumadan yine yazdıklarımı tekrarlamışsınız.GG postada gecikme oluyor dedi diyorum aynı şeyi bana geri yazıyorsunuz,faturaları kargo ile gönderin diyorum "isterseniz faturalarınızı kargo ile gönderelim ." diyorsunuz,kendi kendime konuşuyorum herhalde burada.Yapmadığınız yardımlarınız için teşekkür ederim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili faturalar, takip eden ayın ikinci haftasında posta yoluyla gönderilmektedir. Ayrıca, her ayın başında da bilgilendirme amacıyla hazırlanan fatura örnekleri satıcılarımızın e-posta adreslerine gönderilmektedir. Muhasebe kayıtlarınız için e-posta adresinize gönderilen fatura örneklerini kullanabilirsiniz. Posta ile iletilen faturalarda gecikme yaşanabilmektedir. Dilerseniz faturalarınız anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak adresinize gönderilebilir. Bunun için Destek Hattı'na ulaşmanız yeterlidir. Şikayetinizin kontrolü için Muhasebe birimimize bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön