07 Şubat 2014

GittiGidiyor Farklı Ürün Gönderdi

Ürün No/9972*** masa üstü 3.5'' inç harddisk aldım. 65 TL GittiGidiyor bilgi teknolojileri AŞ.'ye banka kartımla ödeme yaptım ürünü sata diye aldım pata geldi. Bu diski takacak yuvası yok bilgisayarımın. Bildirdim siteye ve satıcıya. Ürün kargo ücretsiz idi. Satıcı alıcı öder göndermiş 7 TL gitti 10 ocak 2014 bugün 7 şubat 28 gün oldu paramı göndermedikleri gibi benim araştırmamı istiyorlar. Ben davacıyım site yolladığını ispat etmek zorunda olayları yayınlıyor.

Ahmet 211 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 25 Ocak

  yattı diyor. paramın üstüne yattı.

 • Ahmet 01 Şubat 2015

  13 ay oldu hakem heyetinden cevap geldi. Para banka kartıma yatacak. Anında gelir. 11 gün oldu, hala masal anlatıyor. Bakanlık bu kuruluşları bir denetlese. Cezalandırsa çok iyi olur. Bu sitenin kapatılması için bakanlığa başvuracağım.

 • Ahmet 26 Ocak 2015

  Ocak 2013 tarihinde paramı aldılar. Ocak 2014 bir yılı geçti. Banka kartıma yatacak anında alıyorsunuz da anında yatırınca olmuyor mu? GittiGidiyor, dÖNER mi bilmem.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli kullanıcımız, Çalışmakta olduğumuz Yapı ve Kredi Bankası ürün bedelinin 22.01.2014 tarihinde bankanıza iade edildiğini iletmiştir. Bu aşamadan sonra bize sanal pos hizmeti sağlayan Yapı ve Kredi Bankası ile sizin ödeme yaparken kartını kullandığınız bankanın takas birimleri arasında iade işlemi gerçekleşecektir. Konuyla ilgili bankanızın takas birimiyle görüşmenizi öneririz. Bankanız ısrarla iadenizin yapılmadığını iletiyorsa da, bankanıza ödeme itirazında bulunmanızı öneririz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Mart 2014

  Değerli kullanıcımız, İadenizin yapılması için anlaşmalı olduğumuz Yapı Kredi Bankası’na gerekli talimat verilmiş ve bankadan 22/01/2014 tarihinde iadenin yapıldığı bilgisi alınmıştır. Bu aşamada iade edilen ürün bedeli bankanızda bulunmakta olup, ürün bedelinin hesabınıza aktarılmaması tamamıyla bankanızla ilgilidir. Çalışmakta olduğunuz bankaya işlem hakkında "ödeme itirazı"nda bulunarak işlemin incelenmesini sağlayabilirsiniz. Bedel iadeleri, işlem yaptığınız kartın hesabına yapılmaktadır. Eğer ödemenizi banka kartıyla yaptıysanız, iade edilen ürün bedeli, banka kartınızın bağlı olduğu bankaya hesabına geçecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ahmet 04 Mart 2014

  10-ocak 2013 tarihli 65tl iade edilmedi.tüketici hakem heyetine baş vurdum. ayrıca da mahkemeye verdim. kredi kartına yattı diyor. benim kredi kartım yokki....yatırılan hesap bilgisini söylesinler yatmadı ki.. belki faize yatırmışlardır. 3 aylık mı?.

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Banka ile yapılan görüşmede ilgili ürün iadesinin gerçekleştiğine dair bilgi alınmış ve 1125869 numaralı müşteri hizmetleri fişiniz üzerinden tarafınıza detaylı bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön