GittiGidiyor Eksik Ürün Gönderdi!

Sami T. |

86*** adlı satıcıdan sipariş ettim. Ben evde yokken eşim kargodan gelen gönderiyi açıyor, fakat ürünün eksik olduğunu bilmiyor. Ben gönderiye baktım, sadece batarya vardı. Şarj cihazı yoktu. GittiGidiyor firmasına mesaj yazdım. Cayma hakkı veya ürünü iade edebileceğimi ve bu arada ürünün parasını satıcının hesabına aktarmayacaklarını belirttiler.

Şimdi ise; ben iki gün oldu ürünü iade ettim. Hem ürün ortada yok, hem param. Bu nasıl bir ticaret anlayışı, bu firmalara kimse bu şekil de nasıl müsaade ediyor. Lütfen bunları ifşaat edin. Bu GittiGidiyor'dan muzdaribim, canımı çok yaktılar, bu son olsun, lütfen yardım edin.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  22:05

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Sami T.
  28 Ocak
  20:30

  Batarya + Şarj kiti demekten siz ne anlıyorsunuz. Bu aldatmaya yönelik değil mi... .

 • Sami T.
  28 Ocak
  20:28

  Bütün firmalar sattığı ürüne anlaşılır şekilde görsel koymalıdır. Aldatıcı olmazlarsa, eksik ürün göndermezlerse sorun çıkmaz. İnsanlar güveni çok seviyor... .

 • 24 Ocak
  18:42

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 00928131 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.