29 Nisan 2013

GittiGidiyor Destek Hattı Sorunu!

1 günlüğüne vermiş olduğum 12 adet ps3 oyunu listelemesini 1 günlük olarak ücret ödeyerek yayınlattırdım. ürünün süresinin dolmasına 5. 30 saat kala ürünü görüntüleyemedim, açılmıyordu listelemelerde gözüküyor fakat açılmıyordu. diğer tüm ürünler açılıyor benim ürünüm açılmıyordu. Bunu denemek için bir diğer profilimden ve ayrıcada site kapalıyken girip denedim yine açılmadı.

Destek hattına belirttim sorunu fakat destek hattından M** bey ürünün görüntülenmemesi yayında olmadığı anlamına gelmemektedir dedi. ben zaten yayında olmadığını belirtmemiştim ilanın açılmadığını söylemiştim. Bu durumda ben yanıltıcı oldum. Benim istediğim şey ürünün satışının yenilenmesiydi.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Yapılan kontrollerde listelediğiniz ürünün eksiksiz bir şekilde listeleme sayfalarında bulunduğu tespit edilmiştir. Ürünün görüntülenme sayısının artmaması, ürünlerin görünebilirliğinin engelendiğini ispatlamamakta, sadece belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ürününüzü hiçbir alıcının kontrol etmediğini belirtmektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön