GittiGidiyor Çanta İade Sorunu!

Sinem A. |

19.11.2015 tarihinde GittiGidiyor'dan oyuncak çocuk çantası satın aldım. X firmaları size başka ürün yolladık daha kaliteli diye mesaj yazmış. Bende eğer beğenmezsem geri yollarım dedim. Ürün elime geçince beğenmedim ve geri yollamak için iade bilgilerini internetten takip ederek kargoyu PTT kargo-aras kargo-MNG Kargo ve yurt içine vermem gerektiğini yazmışlar. Bende bana en yakın yer olan MNG yi seçtim paramın iadesini talep ettim. Satıcı o kadar kaba ki bana mesaj olarak kardeşim ben ürününü yurt içinle gönderdim MNG den al yurt içine ver diye mesaj yazmış. Verdikleri telefon numaraları yanlış adreste öyle bi yer yok .GittiGidiyor cevap yazıyor ama bir türlü satıcıya ulaşamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  10:57

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz. Böylece, gerekli inceleme ve işlemler yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Sinem A.
  25 Kasım
  17:53

  40 tlilik bir ürün için ayın 19 undan beri uğraşıyorum para iadesi yapılmış kartıma ama hala ürünü nereye göndericeğimi bilmiyorum kimse adres vermiyor verilen adreste öyle biri çıkmıyo ben anlamadım bunların ticaret ahlakı nasıl