GittiGidiyor Braun Kıyma Makinesi.

Fikret S. |

GittiGidiyor adlı site aracılığıyla yukarıda adı geçen firmadan aldığım söz konusu makine ilk kullanmada arızalandı. Firma makineyi geri almayı reddetti ama servise verebileceğini bildirdi. 09.06.2016 tarihinde ücretini ben ödeyerek Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Son aldığım mesaj şu oldu;
Konu: RE:Re: 223*****Braun g1500 kıyma makinesi

"Merhaba efendim ürün servise verildi, bu hafta içinde tekrar size göndereceğiz. Hayırlı akşamlar."
Bu bana 19.06.2016 tarihinde gönderdikleri son mesaj olup, 16.07.2016 tarihinde gönderdiğim son uyarıma da yanıt vermediler.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret S.
  15 Ağustos
  17:34

  Bugün 15 Ağustos ve ilgili firmadan çıt yok. İstanbul gibi bir şehirde Braun gibi tanınmış bir marka kıyma makinesi tamir edilemiyorsa Braun Firması'na da ayıp oluyor doğrusu. Hani bunun iki yıllık garantisi. Kağıt üzerinde mi garanti veriliyor? Satıcı firma da ayıp ediyor doğrusu! Beceremiyorsa bu işi bıraksın daha iyi. Böylece ne kendi adını lekelemiş olur, ne de kendilerine güvenen vatandaşı mağdur etmiş olur.

 • Fikret S.
  07 Ağustos
  15:45

  GittiGidiyor aracılığıyla daha önce alışveriş yapmıştım. Aracı bir site olarak fiyatları diğerlerine oranla biraz daha hesaplı. Ancak site olarak alıcı müşterilerin haklarını takip bakımından sıfır. Ben şahsen satıcıyı bilemem, bilmediğim için de aracı siteye güvenmem doğaldır. İsmini vermeyeceğim bir site, aldığım bir ürünü denedikten sonra beğenmediğim için kargo ücreti ödetmeden derhal değiştirilmesini sağlamıştı. GittiGidiyor sitesi aracılığıyla aldığım ürünü geri göndermek için kargo ücreti olarak 27 TL'dediğim halde bu satırları yazdığım ana kadar ne ürün değişti ne de onarılıp geri gönderildi. Oysa ücreti kredi kartıyla ödenmişti. Ne yapalım yani! Her şeyde ilgili bakanlığa mı şikayet edelim? Çok yazık.

 • 28 Temmuz
  10:06

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.