GittiGidiyor Bozuk Çıkan Telefon Elimde Kaldı!

Zehra A. |

Geçen hafta bu siteden güvenerek 2 tane aynı model telefon aldım. Telefonlardan biri bozuk çıktı ayrıca ikisininde faturası yok. Site daha ben onay vermeden satıcıya parayı aktarmış. Karşı taraf telefonlarıma cevap vermiyor. Bozuk telefon elimde kaldı. GittiGidiyor sitesinin güvenilir ve büyük bir yer sanıyordum. Yanıltma ile dolu bir site olduğunu böylelikle anlamış oldum. Daha ürün elime ulaşmadan ben onay vermeden satıcıya neden parayı aktarırlar hiç anlamıyorum. Bu siteden alışveriş yapmam.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  10:41

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Zehra A.
  28 Mayıs
  12:16

  Arkadaşlar sakın bu siteden alışveriş yapmayın ben resmen dolandırıldım telefoncu aldığım telefonun hem sahte olduğunu hem de tamir edilemeyeceğini çöpe atmam gerektiğini söyledi satıcı zaten asla paramı geri göndermiyor. GittiGidiyor un dolandırıcılarla dolu bir site olduğunu böylece anlamış oldum.