GittiGidiyor Bir Türlü Ödememi Yapmıyor.

Kübra Ö. |

GittiGidiyor sitesinin m*** f**** mağazasından 2016/02/15 tarihinde bir eşofman aldım eşofman kalıbı uymadı değişim için gönderdim merkez fırsatı firmasına yerine olabileceğini düşündüğümüz bedeni yolladı fakat oda olmadı olmadığını belirtim kargo ücretini de gönderdiğin kargonun içine koyup geri göndermemi karşılığında havalesini çıkarmasını beklediğimi bildirdim defalarca telefondan arayıp mesaj atmama karşılık iademi göndermemiş bulunmakta böyle bir zihniyet olabilir mi hem kargoyu gönder kargo ücretini iki sefer içine koy ne telefonlarıma çıkıyor ne de ücretimi iade ediyor. Bir an önce iletişime geçilmesini rica ediyorum mağduriyetim giderilmesini GittiGidiyor'un iletişime geçip ücretimin iadesini sağlamasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  21:47

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Kübra Ö.
  16 Haziran
  13:12

  İletişime bugün geçtim fakat bir yanıt gelmedi yardımcı olmanız temenniyle

 • 16 Haziran
  12:54

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz 5737414 numaralı şikayetinizi inceledim. Konu ile ilgili size bilgi vermek istiyorum.

  Konu ile ilgili olarak GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmadığınız görülmektedir. Şikayetinizi inceleyebilmemiz için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.