03 Ekim 2016

GittiGidiyor Bildirim Oluşturuyorum Cevap Vermeden Kapatıyorlar.

GittiGidiyor'da satış ya da alım yaparken iyi düşünün derim bana yaptıklarından sonra, 180 TL'ye radyo hosting sattım bir müşterime, müşterim ödemeyi onayladı, ertesi gün GittiGidiyor hesabıma baktığımda banka hesabınız askıya alınmıştır diyordu. GittiGidiyor telefonu olmayan bir firma, sormak için tek yöntem olan müşteri hizmetlerinden bildirim oluşturdum. Bildirime yanıt bile vermeden kapattılar, ertesi gün yine bildirim oluşturdum neden bu şekilde yaptıklarını, yine en ufak yanıt vermeden bildirimi kapattılar. 8 gündür paramıza el koymuş durumdalar ne cevap veriyorlar, ne de müşterime ya da bana ödememizi yapıyorlar. Müşterimiz de yazdı kendilerine alay eder gibi satıcınızla çözmelisiniz demişler sorunu.

El koydukları parayı bizimle çözecekmiş müşterimiz. Anlattığım olayla ilgili tüm kanıtlar resim olarak ekte mevcut.

Serkan 113 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi18 Ocak 2017

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Serkan 04 Ekim 2016

    GittiGidiyor'dan dönüş yapıldı geç de olsa aşağıdaki şekilde, yaklaşık 10 gün oldu o yüzden şikayet etmiştik, söylediklerine göre sorun hesapla ilgiliymiş, daha önce bu hesaptan biçok kez ödeme aldık o yüzden hesapla ilgili sorun olduğunu düşünmedik, banka hesabımızı değiştireceğiz, şikayetin silinmesini rica ederim. Sayın hoştpaketleri, yapılan kontrollerde, para transferi için sisteme tanımladığınız banka hesabınızın, hatalı/eksik olduğu tespit edilmiştir. Banka hesabınızın, vadesiz Türk Lirası hesabı olması ve kredi kartı/ATM kartı numarası içermemesi gerekmektedir. Para transferinizi yapabilmemiz için, bana Özel/Hesaplarım sayfanızdan doğru/güncel hesap bilgilerinizi tanımlayarak, GittiGidiyor Destek Hattı'na bilgi vermeniz gerekmektedir. Not: Mevcut tanımlı hesabınızı bir süre silemezsiniz. GittiGidiyor Destek Hattı: http://yardim. GittiGidiyor.com/destek-hattı/satıcıyım/banka-hesabı-tanımlama Saygılarımızla, GittiGidiyor http://www.gittigidiyor.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön