01 Kasım 2016

GittiGidiyor Banka Hesabı Askıya Alındı!

Müşteri ürünü onayladı kargoyu onayladı ama para hesabıma aktarılmadı. Banka hesabınız askıya alınmıştır diyor. Benim paramı niye hesabıma yatırmıyorsunuz?

Bünyamin 302 Okunma

Cevaplar

 • Bünyamin05 Kasım 2016

  Yeni gelişmeler var. alıcı ürünün parasını stıcının aktarılsın ıstemıs. Gitti gidiyorda demişki tamam isteğiniz üzerine parayı satıcıya aktardık demiş. ama bana gelen para yok. koskoca bir yalan makınesıdır GittiGidiyor... Parayı askıda tutuyorlar hala

 • Bünyamin03 Kasım 2016

  Şu anda bu yazıyı 207 kısı okudu dahada fazla ınsanın okuması için elımden gelenı yapacağım.

 • Bünyamin03 Kasım 2016

  Hala parayı yatırmadılar... Bana alıcının ürünü İade etmesini soluyorlar kendiler uğraşmıyorlar bile. Alıcı İade iade seçeneğim yok diyor böyle bir ibare göremiyorum diyor. Olan bizim paraya oluyor. Gitti gidiyordan ürün satmayın bu işin peşini bırakmayacağım.

 • Bünyamin03 Kasım 2016

  Hala parayı yatırmadılar... Bana alıcının urunu İade etmesını soluyorlar kendıler ugrasmıyorlar bile. Alıcı İade iade secenegım yok diyor bole bir ıbare goremıyorum diyor. Olan bızım paraya oluyor. Gitti gidiyordan ürün satmayın bu ısın pesını bırakmayacagım.

 • Bünyamin02 Kasım 2016

  Merhaba Bünyamin Bey, "sc24863728" numaralı işlemde alıcıyı tanıyıp tanımadığınızı ve ürünü nasıl teslim ettiğiniz hakkında bilgi vermenizi rica ederim. GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Tolga Gitti gidiyorun bana attığı mesaj bu şekildedir. bugün param yatması gerekırken yatmadı. Onlar bana değil ben onlara ulaşıyorum ve bilgi alıyorum. Onlar bana bilgi vermiyorlar. Parayı askıda tututyorlar. Bir daha gitti gidyor üzerinden ne alışveriş yaparım ne de satış saygısızlıktan başka bir şey değil. Komisyonlarını kesmişler paralarını almıslar, benim paramı yatırmayıp üstüne bana kargo soruyorlar. Müşteri ürünü onaylamış kargoyuda onaylamış müşteriyle sıkıntım yokken sizle niye uğraşıyorum ben?

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01658595 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön