19 Ekim 2016

GittiGidiyor Ayıplı Ürün Satışı Yapıyor!

13/10/2016 tarihinde GittiGidiyor firmasından almış olduğum 2 adet Nike Airmax ayakkabı orijinal olup olmadığını sorduğumda orijinal cevabı verilmiş ve kargoyla geldiğinde ürünlerin ikisi de sahte çıkmıştır. Satıcıyı aradığım halde satıcı telefonlara cevap vermemiştir. Bizzat yerine gittiğimizde ise hiçbir şekilde ürünlerini kabul etmediler. Kaç gündür GittiGidiyor sitesini yazdığım halde mağduriyetimle ilgili net bir çözüm bulmamışlardır. Satıcıyı farklı bir numaradan aradım tesadüfen ulaştım. Satıcı GittiGidiyor'un sayfayı kapattığını ve bu yüzden ürün iadesi alamadığını ürünü iade aldıktan sonra parayı GittiGidiyor'un bana iade edeceğini söylüyor. Fakat GittiGidiyor sorunumu hiçbir şekilde çözmüyor.

Sevgi 196 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 21 Ekim 2016

    Evet cevap verildi fakat cevapların hiçbiri çözüme ulaşmadı. Ve 3 gündür yazdıklarıma cevap verilmiyor. 7/24 müşteri hizmetleri okuyup okuyup cevap vermiyor. Satıcı ile görüşüp iade için iade kodu tarafıma bildirin dediğim halde cevap alamıyorum. Satıcı ile görüşün diyorlar satıcıya zar zor ulaştım. Satıcıda sayfasının kapandığını bu sebeple iade alamadığını para iadesini sizin yapacağınızı söylüyor. 14 günlük cayma hakkı süresi siz bana cevap verene kadar dolacak. Ondan sonra süreniz doldu hiçbir şey yapamıyoruz ürünü iade edemiyoruz durumu oluşacak.

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01604509 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön