28 Eylül 2013

GittiGidiyor Ayıplı Ürün İçin Yaptığım Yorumu Yayınlamıyor!

Yumuşacık Velsoft battaniye tek kişilik (94032641) ürün anlatıldığı ve gösterildiği gibi çıkmamıştır. Fotoğraflarda ürün kadifemsi gibi duruyor, gelen ürün kalın tüylü polar "Polar'dan

kurtulacaksınız" diyorsunuz bu bal gibi polar...

Üzerindeki çiçekler resimde renk renk bize gelen çiçekler pembe. Biz renklerine bakıp aldık.
Ürünün Velsoft olduğuna dair bir ibare veya etiket yok. Torbaya depip bir parça koli bandı ile
gönderdiler.

Bunu GittiGidiyor'a bildirmiş olmama rağmen, iade prosedürleriyle uğraşmamak için ürünü kabul ettim. (üstüne bir de kargo ücreti ödemek zaten bir saçmalık o da ayrı bir konu) ürüne olumsuz yorum yaptım, kimseyi aşağılamadan ama siz bunu yayınlamadınız. Siz niye varsınız o zaman?

Okan 131 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli kullanıcımız, YUMUŞACIK VELSOFT BATTANİYE TEK KİŞİLİK adlı ürün için yaptığınız olumsuz yorum profilinizde yer almaktadır. Yaşadığınız şikayet hakkında size bilgi verebilmemiz için hangi ürün ile ilgili sorun yaşadığınızı, ürün numarası ile beraber bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Okan05 Ekim 2013

  EN SON YAPTIĞIM ALIŞVERİŞTE ÜRÜNE OLUMSUZ PUAN VE YORUM YAPTIM.AMA BEN HİÇ YORUM YAPMAMIŞIM GİBİ GG OLUMLU NOT VERMİŞ....OLACAK ŞEY DEĞİL...ŞİKAYETİM ÜZERİNE DEĞİŞTİRİLDİ... YILLARDIR GG DEN ALIŞVERİŞ YAPIYORUM.HER SEFERİNDE YİNE AYNI PROBLEMLERİ YAŞAR MIYIM? DESEM DE YİNE DE ALIŞVERİŞ YAPIYORUM.30 ALIŞVERİŞİMİN EN AZ 10 UNDA PROBLEM YAŞADIM. KARGO İADESİ VE ÜCRETLERİ BANA KALMASIN DİYE KABUL ETTİM ÇOĞU ÜRÜNÜ...GG YE BUNU DEFALARCA YAZDIM.KEYFE KEDER DEĞİŞİKLİK VEYA İADE DEĞİL BU İADELER?HATALI,KUSURLU,YANLIŞ ÜRÜNLER OLDUĞU İÇİN İADE EDİLİYOR,CEREMESİNİ NİYE BİZ ÇEKİYORUZ?KARŞI TARAFA ÇEKTİRİN DİYE BELİRTMEME RAĞMEN,SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ TAMAMEN SATICI YANDAŞLI BİR TİCARET VE HİZMET SUNUYORLAR. HATTA KUSURLU,ŞAİBELİ,ANLAŞILAMAYAN SATIŞLARDA ÜRÜNLER SİZİN MERKEZİNİZDE TOPLANIP,İNCELENMELİ VE HAKLIYI,HAKSIZI SİZİN GÖRMENİZ GEREKLİ ŞEKLİNDEKİ TEKLİFİME CEVAP DAHİ ALAMADIM. SAHTE ÜRÜN,ANLATILDIĞI GİBİ OLMAYAN ÜRÜNLERİ BELİRTTİĞİNİZ ZAMAN HİÇ BİR YAPTIRIMDA BULUNMUYORLAR.SATICIYLA BİREBİR MUHATAP OLMAK ZORUNDA KALIYORSUNUZ,(O DA CEVAP VERİRSE) CEVAP VERDİĞİNDE İSE ÜSTÜNE FIRÇA YİYEBİLİYORSUNUZ.BUNLARI GÖRMEZDEN GELİYORLAR.

 • Okan30 Eylül 2013

  evet gerekli şikayetim,hem size hem de şikayet var.sitesine yazdıktan sonra yayınlandı.bunu "gerekli düzeltmeyi yaptık"diye de geri dönüş yaparak belirtmiştiniz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, "ÜRÜN KADİFE GİBİ PAMUKTAN YAPILMIŞ GÖSTERİLİYOR. "POLARDAN KURTULUN"DİYORLAR.POLARIN HASI.RENKLİ ÇİÇEKLERİ İÇİN ALDIK.PEMBE ÇİÇEK SADECE.VELSOFT ETİKETİ YOK.TORBAYA DEPİP GÖNDERMİŞLER.İADE İŞLEMLERİYLE UĞRAŞMAMAK İÇİN KABUL ETTİM.MAZERETLERİ;"YOĞUNLAR" şeklinde iletmiş olduğunuz puan ve yorum, ürün satıcının ve sizin profilinizde görülmektedir. Gerekli kontrolleri gerçekleştirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Okan28 Eylül 2013

  bana özel/durum/puan ve yorum ver bölümünden puanlamayı ve yorumu 2 gün önce yaptım.bugün de nasıl yapıyorum."kaydedildi"diyor ama puan ve yorum ver bölümünden puan yorum ver hanesi kalkmıyor.4 kere aynı şeklide yorum yaptım ama değişen bir şey yok. üstelik benim aldığım verdiğim yorumlarda,"aldığım yorumlar" bölümünde gördüğüm ;"tşk" yorumu.yaplımış.bu ne demek oluyor."tşk."diyen biri olsam ürün elime geldiği günden beri sizleri devreye soktum.kim benim adıma yorum yapabilir.hangi IP den yapıldıysa ben hazırım.araştırılsın icabında... BUNU KİM YAPTI?SORUSUNUN CEVABINI İSTİYORUM.HAYATIMIN HİÇ BİR DÖNEMİNDE "TEŞEKKÜRLER" İBARESİNİ "tşk."şeklinde yazmadım.yazmam da.....bu satıcının ipilğini pazara çıkarmazsam,suçuna ortak olacaksınızdır.siz ve o satıcı dahil,gerekli şikayetleri ve adli süreçleri başlatacağım. sisteminizde bir sıkıntı varsa bilemem.düzeltiniz. yaptığım yorumu size aynen aşağıdaki gibi gönderiyorum.bu şekilde yayınlanmasını istiyorum. ÜRÜN KADİFE GİBİ PAMUKTAN YAPILMIŞ GÖSTERİLİYOR. "POLARDAN KURTULUN"DİYORLAR.POLARIN HASI.RENKLİ ÇİÇEKLERİ İÇİN ALDIK.PEMBE ÇİÇEK SADECE.VELSOFT ETİKETİ YOK.TORBAYA DEPİP GÖNDERMİŞLER.İADE İŞLEMLERİYLE UĞRAŞMAMAK İÇİN KABUL ETTİM.MAZERETLERİ;"YOĞUNLARMIŞ"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön