25 Mart 2013

GittiGidiyor Arızalı Ürün!

22, 03, 2013 tarihinde gittigidiyor adlı siteden B** U**adlı kullanıcı isimli satıcıdan korkmaz düdüklü tencere satın aldım. Başından beri zaten ilgisiz olan satıcının tavırlarından anlamadığım için ürünün arızalı ürün olabileceğini aklıma getirmedim. Ürünü ilk denememde kapağın oturmadığını su sızdırdığını ve basınç düğmelerinin çalışmadığını gördüm.

Kullanma talimatını birebir uygulamama ve daha önce başka bir markanın benzer bir ürününü kullanıp hiç sorun yaşamama rağmen üründe sorun olduğunu anladım. Hemen satıcıya yazdım ve durumu anlattım. Cevap dahi verilmiyor. İlgilenilmiyor, defolu bir ürün sattığını düşünüyorum ve Kütahya'dan satış yapan B** U** adlı satıcıyı kınıyorum.

Gülnur 909 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili olarak ürün satıcısına bir uyarı mesajı gönderilmiştir. 05.04.2013, 12.00'a kadar satıcının tarafınıza geri dönüş yapmaması durumunda 808513 numaralı fiş üzerinden Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Gülnur 03 Nisan 2013

  kütahyadan uğur ticaret firması necati yıldırım adlı satıcının telefonlarına ulaşılamıyor, gitti gidiyor da, sitesinde cirit atan böyle satıcılara müdahale etmek yerine aldığı prime bakıyor sanırım...sorun çözülmedi

 • Gülnur 27 Mart 2013

  verilen cevapta kütahya uğur ticaret olarak satış yapan necati yılmaz adlı satıcının telefon numaraları verilerek satıcıya ulaşmam istenmiş fakat ilgili numaralardan cevap alınamamıştır.

 • GittiGidiyor Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli kullanıcımız. Şikayetinizle ilgili olarak ürün satıcısına ulaşılmış ve size yardımcı olması istenmiştir. Ayrıca, yaptığımız incelemelerde, konuyla ilgili Destek Hattı’na iletmiş olduğunuz 808513 numaralı mesajınızın 25/03/2013 16:19:13 tarihinde yanıtlandığını, ancak ilgili cevabı okumadığınızı görmekteyiz. GittiGidiyor’a üye girişi yaptıktan sonra www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinde bulunan “Son 30 günde yaptığınız tüm yazışmaları görmek için tıklayınız.” linki üzerinden takip edebilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için ürün satıcısına ulaşmanızın ardından 24 saat içerisinde geri dönüş alamazsanız, Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön